Galīgi izlaidusies...

Autors: Linduchy, 2015. gada 22. maijs, 08:00:02
Galīgi izlaidusies...

Lieliem burtiem paziņoju, ka mans blogs NEPIEDALĀS konkursā, bet ar savu izlaidumu vēsturi padalīšos tāpat :)

Bērnudārzs

Ak, tas nu gan bija skaists un sirsnīgs pasākums - tālajā 1991.gadā.

20150521233657-24048.jpg

Klēpī man rāmi sēž mana lelle – mans lepnums. Pirms izlaiduma bija konkurss lellēm tautas tērpos. Manā rotaļlietu skapī nebija lelle Baiba, toties mamma uzšuva improvizētu tautas tērpu manai lellei – rezultātā konkursā uzvarēja tieši mana lelle, jo izcēlās uz Baibu fona. Man bija tāds prieks, vēl tagad atceros to brīdi.

Bērnudārza izlaidumā visiem bērniem bija sarūpēti tautas tērpi. Tas bija skaisti. Mēs dziedājām dziesmas un lasījām dzejoļus.

Es izcēlos ar īpašu hiperaktivitāti jau bērnudārza laikā – visur man vajadzēja piedalīties. Audzinātāju mīlule, jo vienmēr steidzos palīgā ... nja, ko tur liegties, arī nedarbus mēdzu strādāt (nabaga kāmītis, bet mierinu sevi ar domu, ka jau tad cīnījos par dzīvnieku tiesībām uz brīvību) ... un apvienot citus bērnus visādās aktivitātēs (kuram gan patika gulēt diendusu? Man nē, tāpēc man un vēl nelielai bērnu grupiņai bija ekskluzīva iespēja tīrīt kartupeļiem asnus bērnudārza šķūnī – jēēē, mums bija tik jautri, jo tajā laikā bija topā šausmu stāstiņi – kāda atcerās stāstiņu par dzeltenajām kurpītēm? Un par melno Volgu?).  

Man ļoooti patika bērnudārzā, nemaz nebiju priecīga, ka nu tas laiks būs beidzies, ka nāksies atvadīties no manām mīļajām audzinātājām, auklītēm un bērnudārza vadītājas.

Pēc svinīgās daļas mums bija ballīte grupiņā. Atceros, ka toreiz vienai meitenei tēvs filmēja visu ar videokameru – tas tolaik likās baigais WOW! 

Pamatskola

Tizlākais izlaidums manā mūžā! Man nepatika tajā pilnīgi viss, biju tuvu asarām. Tērpam tika iegādāts nenormāli dārgs audums. Uzticējos šuvējai, bet rezultāts bija ... nu, es labāk neizteikšos. Nākamais trieciens bija pie frizieres – uztaisīja man uz galvas palmas ... jutos kā kaut kāds kokosrieksts. Pretīgi!

20150521233732-73242.jpg

Pašam izlaidumam īpaši detaļas neatceros, jo vienkārši domāju, kad tas viss beigsies. Ak, nu jā, biju priecīga, ka beidzot tikšu vaļā no klases audzinātājas, ar kuru kaut kā mums neizveidojās attiecības. Es biju pārāk ietiepīga, bet viņa – pārāk prasīga un konservatīva.

Atceros (puslīdz) svinēšanu ar klasesbiedriem pēc oficiālās daļas. Ārprāts, kur bija prāts...atskatos un priecājos, ka esmu dzīva.

Vidusskola

Miss Aktivitātes izlaidums, kura organizēšanā bija iekšā ar galvu, rokām, kājām un visu mugurkaulu – kā jau prezidentei pienākas (vadīju Skolēnu padomi). Neskatoties uz nenormālo aizņemtību ar gatavošanos eksāmeniem, Skolēnu padomes un Jelgavas skolēnu domes pasākumiem, kora mēģinājumiem un koncertiem, randiņiem un ko tik vēl ne, es pat paguvu sacerēt dziesmu izlaidumam :D

Baltā tērpā, sacirtotiem matiem – pašai ļoooti patika vizuālais tēls.

20150521233903-31438.jpg

Vidusskolas gadus atceros ar siltumu un sirsnību. Man bija fantastiski klasesbiedri (gandrīz visi) un paši labākie skolotāji pasaulē, kuriem lielā mērā esmu pateicīga par savu zināšanu bagāžu.

Pēc svinīgās daļas „piecu minūšu“ pasvinēšana ar ģimeni, radiem, draugiem mājās (milzīgs PALDIES draudzenei, kas atbrīvoja manu mammu no gatavošanas – kad atnācām mājās pēc izlaiduma, mūs gaidīja glīti saklāts galds). Un tad es biju gatava laisties ballēties ar skolas biedriem. Bija jautri...un...jā, neķītri :D

Augstskola

Stress, stress un vēl vairāk stresa. Sākšu ar to, ka tajā laikā mammai bija milzīgas veselības problēmas, kad nācās viņu kopt slimnīcā. Mācības bija atstātas pusnovārtā, bet atkal jau jāsaka milzīgu PALDIES pasniedzējiem, kas ļāva man kārtot dažus darbus ar nokavēšanos. Lai nu kā, es to paveicu, izcīnīju savu diplomu...un principā ar diezgan labām sekmēm.

Frizūra – gribēju relaksēties, tāpēc aizgāju uz frizētavu, kur man matus izmazgāja, iztaisnoja un uztaisīja skujiņu celiņam. Viss maksimāli vienkārši, nekādas lokas, nekādas kūkas.

Tērps – fiksais skrējiens pa veikaliem īsi pirms izlaiduma. Tajā laikā biju uzbarojusies riktīgi liela, tad tērpa izvēle bija tāda-īpaši nekāda. Samierinājos ar to, ko uz ātru roku varēja nopirkt. Un skrēju uz izlaidumu.

Pēc svinīgās daļas braucām uz restorānu pusdienās, bet vēlāk kārtīgi iztrakojāmies pa Vecrīgu un sagaidījām saullēktu Vecāķu pludmalē, dejojot ap stieni (nu labi, tikai 1 džeks dejoja) :D 

20150521234030-81355.jpg

Tāda nu ir mana izlaidumu vēsture...īsumā... :D