FOTOmirkļi no Mājsaimnieču Olimpiādes 2012: piedalīsies arī šogad?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. februāris 2013 12:34
1712
Mājsaimnieču olimpiādes vadītājas Santa Didžus un viņas meita Emīlija klātesošos pārsteidza ar savu atrašanos aiz skatītāju mugurām otrpus skatlogam. Šādi tika atklāta ne tikai Mājsaimnieču olimpiāde, bet arī tās ietvaros notiekošā izstāde 60.gadu mājsaimnieču pasaule.
Lūk,kā saposušās Mājsaimnieču olimpiādes 2012 dalībnieces!
Disciplīna Gultiņ, klājies. Tās uzdevums bija pēc iespējas pareizāk un arī ātrāk ievilkt segu pārvalkā un pēc tam izvilkt no tā.
Veļas diena. Šīs disciplīnas atribūtika: veļas grozs, drēbes, knaģi un bērns!
Disciplīna Slotu veiklība. Tās galvenais uzdevums - ar slotas palīdzību apvadīt ap šķēršļiem balonu. Tas nebija nemaz tik viegli!
Pankūku triki. Disciplīnas uzraudze ar visu uzdevuma veikšanai nepieciešamo! Galvenais uzdevums: vienu reizi uz pannas gaisā apmest pankūku.
Disciplīnas Ašais šopings uzdevums bija sarūpēt mājsaimniecības preces Ls 55,48 vērtībā 2 minūšu laikā, izvēloties maksimums 10 preces!
Pēc Mājsaimnieču Olimpiādes oficiālās daļas beigām, visas uzvarētājas gaidījām atkal pulcējamies Sieviešu Kluba stūrītī, ko bijām uzrīkojušas t/c Spice Home. Lai iemūžinātu uzvaras emocijas skaistās fotogrāfijās. Apsveicam visas, visas mūsdienu mājsaimnieces, kas ieguva vērtīgās dāvanas! Sirsnīgi sveicieni arī tām, kas tikai piedalījās! Kopīgas atmiņas ir vislabākā dāvana, vai ne?
Ikviena dalībniece, kas piedalījās Mājsaimnieču Olimpiādē un vismaz mēģināja tikt galā ar visiem jautrajiem uzdevumiem (un tika jau ar!) dāvanā saņēma Guttas sulas, Sano tīrīšanas līdzekļus un Kleenex decor salvetes. Mīļās dāmas, ja kāda neesat saņēmušas dāvanā Kleenex salvetes, nākat ciemos uz Sieviešu Klubu. Nosauc savu vārdu, olimpiādes dalības numuru un saņem dāvanu!
Laimīgā Inguna! Viņai dāvanā tika panna ar balto pārklājumu. Tieši viņa ir Sieviešu Kluba stāstu konkursa "Kāda ir 21. gadsimta mājsaimniece" uzvarētāja.
Mis Saulstariņš
Nu tiešām īsts saulstariņš, vai ne? Natālija Barigina, studente no Rīgas.
Cik forši - nācu uz olimpiādi kopā ar draudzeni un abas saņēmām nominācijas!
Radošā Sieviešu Kluba komanda. TV raidījuma Mamin Klub redaktore Lidija un Mamin Klub vadītāja Jūlija Ekkert. Viņa, starp citu, bija arī žūrijā.
Mums tiešām gāja jautri! :)
Mis Sieviešu Kluba simpātija. Tieši Agnesei Feldmanei (skolotājai no Jelvagas, 32 g.v.) dāvinājām zeķu veikala SockBox modes dizaineres Ineses Krūmiņas darinātās zeķes.
Un individuālu mini fotosesiju :) Kura mūsdienu mājsaimniece gan spēj eksistēt bez savas slotas? Jautrām krāsām apģērbā? Lokām? Un tik modernajām volānšallēm?
Cik mīļi!
Kintija arī varēja uz mirklīti Agneses meitiņu paauklēt :)
Uz slotas visa Agneses draudzeņu komanda
Agnese atstāj nospiedumus Sieviešu Kluba viesu grāmatā. Paldies Tev par mīļajiem vārdiem un emocijām, kuras mums dāvināji
Tāds izskatījās mūsu Sieviešu Kluba stūrītis t/c Spice Home.
Iespaidīgs tērps! Mis Bīstamā mājsaimniece Lilita Vitrupe (galdniece no Spuņciema, 20.g.v.). Viņa jau no pirmās dienas, kad Sieviešu Klubā izziņojām par Mājsaimnieču Olimpiādi, sāka pati sev darināt kleitu. "Šuvu bez piegrieznes. Vadījos pēc sajūtām. Svarīgākais bija - lai ir skaisti un izceļ ķermenī skaistāko. Bet paslēpj - slēpjamo," smaidot teic Lilita.
Visu pasākumu iemūžināja radošā Māmiņu Kluba TV komanda un, protams, arī citi mediji.
Nu tā - svinīgā kopbilde. Dublis viens.
Dublis divi.
Dublis trīs! (kopā ar Sieviešu Kluba redakcijas dāmām:)
Turpinājumā daļiņa individuālo sesiju...
Mis 21. gs. Dižmājsaimniece. Pozējot Sieviešu Kluba dīvānā.
Un, protams, pie savas balvas - jaunās Electrolux veļasmašīnas.
Foto: Andris Taškāns, speciāli sieviesuklubs.lv Šī ir tikai vēl viena daļiņa bilžu no Mājsaimnieču Olimpiādes. Gaidiet - būs vēl bildītes!!!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā