Foto: noderīgas idejas dāvanu iesaiņošanai

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 18. decembris 2013 00:00
6109
Dāvanu papīrs ar zīmodziņiem Ja mājās ir zīmodziņi, tad tos droši liec lietā, apzīmogojot vienkrāsainu ietinamo papīru. Tici vai nē, bet zīmogs ir maģisks, jo to vari izmantot dažādos veidos, veidojot dažādus rakstus, pārvēršot to līdz nepazīšanai.
Ikdienā pieejams ietinamais papīrs Katram mājās atradīsies kāds žurnāls, kāds plakāts vai kāda cita papīra loksne, ko vari izmantot dāvanu iesaiņošanai.
Zaļie un brūnie toņi ietinamajā papīrā Vai tad neizskatās gaumīgi? Liec lietā papīra maisiņus, kreppapīru, kartona kastes un auklas. Izmantojot šādus dekorus, radīsi patiešām interesantus iesaiņojumus.
Dāvaniņas audumā Japānā dāvanas iesaiņošanu audumā sauc par furošiki un turklāt tas ir ekoloģijai draudzīgs veids- viegli atvērt, viegli aizvērt. Citādas faktūras lentīte palīdzēs radīt kontrastu un aizsiet dāvaniņu.
Dabīgs iesaiņojums Protams, Latvijas apstākļos var būt visai grūti laukā atrast kādu lapu,tomēr, ja rudenī vai vasarā esi pacentusies savākt un izžāvēt lapas, tad tagad vari tās likt lietā un ar nelielu akcentiņu radīt svaigu iesaiņojumus, kas atgādinās par vasaru.
Pudeles iesaiņojums audumā Ietin vīna pudeles krāsainā auduma gabalā un galus rotā ar kādu gadalaikam atbilstošu akcentu. Ziemai noderēs skujiņas.
Spīdīgais ietinamais papīrs Šis laikam ir iesaiņojums, ko atceramies no Padomju laikiem- spīdīgs, slīdīgs iesaiņojums. Iesaiņo dāvanu šādā spīdīgā papīrā, pārsienot dāvanu ar pieskaņotu lentīti.
Kastīšu tornis Ja dāvanas ir vairākas, interesants iesaiņojums būs dāvanu tornis. Šādi vari noformēt arī vienai ģimenei adresētas dāvanas, piemēram, sākot ar tēti, mammu un bērniem. Katra kastīte ir iesaiņota citādas krāsas papīrā, bet viss ir pārsiets ar platu lenti saskaņotās krāsās.
Sudrabots zīdpapīrs Lietojot vienkāršus, nedārgus materiālus un akcentam lietojot īpašas aukliņas vai citus aksesuārus, var panākt patiesi greznu iespaidu.
Iesaiņojums no bērnu zīmējumiem Gads ir pagājis un mājās noteikti jums ir atrodami ļoti daudz bērna zīmējumi vai citi darbiņi. Lai tie negulētu plauktā, iesaiņo dāvanas vecmāmiņām un opīšiem tieši šajos iesaiņojumos! Viņi noteikti priecāsies!
Konfekšu kārbas Jā, gardas gan bija šokolādes konfektes vai smilšu cepumi apaļajā kārbā. Iesaiņojums nebūt nav jāizmet- ja esi pietaupījusi kādu skaistu konfekšu kasti vai cepumu kārbu, liec lietā, ievietojot tajā izvēlēto dāvanu!
Auduma aploksnes Ja dāvaniņa ir maza, arī tad vari izveidot personīgu dāvanas iesaiņojumu. Uzšuj mazas auduma aploksnītes, ko aizsiet ar smalkām lentītēm!
Moderns iepakojums Ja dāvanas saņēmējs ir modernisma piekritējs, iepriecini viņu, iesaiņojot īpašo velti šāda veida papīrā.
Atgādini iesaiņojumā, kas šie ir par svētkiem Ja nevēlies lieki izgreznot dāvanu, izveido šādu eglītes siluetu. To izveidot ir pavisam vienkārši- izgriez no papīra šādu egles „pusīti”, bet apakšā zem ietinamā papīra palīmē kādu kontrastējošu ietinamo papīru.
Parastais papīrs Šis vecīga izskata iesaiņojums ar nelieliem ziemīgiem akcentiem saņēmējam raisīs īpašas sajūtas un atmiņas.
Vienkrāsains iesaiņojums Noteikti,iesaiņojot dāvanas, vari ieturēt stilu, visas dāvanas iesaiņojot vienādos krāsainos papīrps. Tas ir jautrs veids,kā identificēt, kuras dāvanas ir no Tevis!
Vienota krāsu palete Ja iepriekšējais ieteikums šķiet pārāk garlaicīgs, izmanto vienotu krāsu paleti,bet ne vienādas krāsas- neliela toņu dažādība un dāvana jau izskatās citādi!
Dabisks dāvanu „pildījums” Vēlies sagādāt pārsteigumu dāvanas iekšpusē? Jā, patiešām, ne vienmēr dāvans āriene pasaka visu par to,kas atrodas dāvanā iekšā. Askētisks dāvanas izskats no ārpuses,bet pārsteigums iekšā, ja izmantosi šo ieteikumu!
Mežģīnes, mežģīnes.. Jā, tās ir visur- padari vienkrāsainu iesaiņojumu faktūraināku, izmantojot mežģīnu salvetes, lentītes, audumus.
Lentīšu iesaiņojums Patīk nedaudz padarboties? Izveido šādu pīto lentīšu iesaiņojumu, kas liks papūlēties, lai tiktu pie pašas dāvanas.
Ziemīga ainava uz iesaiņojuma Apsveikumu zīmēšana nav obligāta- izgriez pati ziemīgu ainiņu un uzlīmē to uz vienkrāsaina ietinamā papīra.
Pogas, podziņas.. Ja dāvanā slēpjas kas pogājams, tad šis būs visai interesants iesaiņojums- piesien podziņas, uztaisi podziņu zīmodziņus un nozīmogo iesaiņojamo papīru.
„Zvaniņš skan, zvaniņš skan!” Arī mazs skanošs zvaniņš ienesīs jautrību dāvanas iesaiņojumā.
Iedvesmojies dabā! Skujas, āmulis, kadiķis vai citas dabas veltes ar lentīti, appūstas ar krāsu vai vienkārši dabiskā izskatā piešķirs dāvanai individuālismu!
Monogramas uz iepakojuma Kam gan vajadzīgas zīmītes pie dāvanām, kam tās ir paredzētas- šī gada top ideja būs izgatavot burtu, ar kuru sākas cilvēka vārds, kuram dāvana paredzēta,un piestiprināt pie dāvanas!
Izgriez sniegpārsliņas Kurš gan neatceras bērnību,kad griezām sniegpārsliņas un līmējām tās pie loga?! Atceries bērnību kopā ar saviem bērniem, kopīgi pavadot vakaru, griežot sniegpārsliņas un... pēc tam izmantojot tās dāvanu iesaiņošanā! Idejas smēlāmies marthastewart.com

Iesaiņo dāvanas skaisti...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies