Foto: kā mēs nosvinējām Sieviešu Kluba 2 gadus

9. marts 2012 13:05
306

Vakar vakarā Sieviešu Klubā notika 2 gadu dzimšanas dienas viesības. Ar iepazīšanās sarunām, torti, šampanieti, kolāžu veidošanu, seksa toniku un sarunām par TO ar Ritu Lasmani. Bija interesanti, ieskaties! 


Tad, ja tevi māc kaut neliela ziņkāre par to, kā vakar nosvinējām Sieviešu Kluba divu gadu jubileju, nekavējies un ieskaties fotoblogā!

Mums patika!  

{fotoblog:2302}

Paldies Iļģuciema maiznīcai par gardo dzimšanas dienas torti!

Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tev patika Sieviešu Kluba dzimšanas dienas svinības? Kāda, tavuprāt, ir mūsdienu sieviete un viņas vēlmes?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 9. marts 2012 15:00

njā, dzimšanas dienas vienmēr ir izaicinājumi :D

wildflower 9. marts 2012 14:47

SK meitenes nepublicejat tas garsigas tortes bildes :P :P :D :DAturos no saldumiem,bet ta kuka uzreiz saskrien siekalas mute ROFL

9. marts 2012 13:45

izskatās baigi forši un jautri! žēl ka mana nejauša nejauka slīmība neatļāva aizbraukt ciemos pie jūms. gan jau kādu citu reizi satiksimies :)

bizite 9. marts 2012 13:29

Nesanāca man apmeklēt šo pasākumu, bet izskatās ka bijis jauks pasākums, kā ik viens kurš noticis sieviešu klubā. Es vienmēr pēc sieviešu klubā apmeklētajiem pasākumiem esmu jutusies gandarīta un vēlmju piepildīta. Paldies jums meitenes. :) (F)

lindak 9. marts 2012 13:29

Izskatās tiešām jauks un sirsnīgs pasākums:)