Florame smaržiņas

hiperkeri
hiperkeri 29. jūlijs 2013 16:22
1430

Šim konkursam gluži vienkārši nebija iespējams paiet garām Sieviešu Klubiņa mājas lapā.Tas ir bezmaz vai visur! Un es domāju-nē,par šo es neko nerakstīšu,jo,pirmkārt,mans deguns labprātāk atpūšās no dažādiem smaržu mākoņiem,es parasti dodu priekšroku kam gaisīgam un nemanāmam(taču tas nenozīmē,ka man nebūtu sava raksturaromāta) un otrkārt,es tomēr esmu samērā izvēlīga smaržu nēsātāja.Tas laikam pieder pie mana dzīvesveida,jo tieši tāpat laikam ir ar to apģērbu,ko izvēlos,tā ir ar ēdienu,ar kuru sevi baroju un attiecībām,kurās sevi ieguldu.Taču padomāju-ja jau tik ilgi nevaru paiet garām šai iespējai,kāpēc gan nepamēģināt rakstīt par nepierastām tēmām un izkāpt no komfortlauciņa??

Tā kā jau esmu tik izvēlīga,tad labāk gatavošu sev izaicinājumu līdz galam.Vai es pati būtu gatava valkāt šos aromātus? Un ja jā,tad ar kādiem noteikumiem? Galu galā,ja es pati ko izmēģinu un atzīstu par labu esam,noteikti to iesaku arī citiem=radiņiem,draudzenēm,mammai..

Ja es pieietu pie buduārgaldiņa un paceltu pudelīti ar Bewitching Lavender..Droši vien lavanda būtu tas,ko es pirmo sajustu un kas manī uzreiz raisa patīkamas emocijas(šī smarža man vienmēr asociējas ar patīkamu,atslābinošu vakara sākumu.Tad sākās visas spa procedūras mājās:) ),taču,tā kā klāt ir tādas sastāvdaļas kā bergamote un Āfrikas ģerānija,šķiet,vairāk par čībiņu uzvilkšanu es priekšroku dotu kādam plīvojošam audumam kleitā,kas ieskauj augumu kā taurenis(man viena tāda tieši ir skapī.Vēl īsti nav radusi savu pirmo uznācienu,bet,šķiet,ja man būtu tikai tā un piliens smaržas,tad es noteikti arī izdomātu kādu vakarīgu pasācienu,kā nosvinēt dzīvi) un prom-kur sajūtas nes..

Varbūt,kādā citā dienā,arī,tā uz pēcpusdienas pusi,kaut kur no skapja dziļumiem man uzrastos vēl burvju flakoniņš-Intense Patchouli.Jau tas,ka iekšā ir vaniļas un pačūlijas notis manī rada patīkamu satraukumu.Šovakar beidzot saņemšos un aiziešu uz salsas ballīti kādā no karstākajiem klubiem.Un dejošu.Dejošu traki un daudz un aizmirsīšu visu šajā pasaulē...

Un tad es droši vien attopos.Sapņi ir beigušies.Bet man rokā-re-Sparkling Verbena! 

Jā,mīļā lavanda.Dzirksts no apelsīniņa,citroniņa..Un te jau atkal jāpasmaida-nu kas mani vēl labāk iemieso un atspoguļo?? Tikpat dzirkstošs savā raksturā kā šampanietis,kurš man vienmēr ielīksmos ledusskapi arī tādā ļoti parastā ikdienā:)

 

20130726092146-83531.jpg

Florame smaržu konkurss

20130726092203-34906.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 29. jūlijs 2013 22:26

Katram savs aromāts.

Nikte 29. jūlijs 2013 17:32

(Y)