Fizioterapeites Kristīnes Asonovas individuālā konsultācija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. septembris 2017 08:40
1331

Tev ir sēdošs vai stāvošs darbs? Muguras sāpes un roku tirpšana nu jau kļuvusi kā ikdienas sastāvdaļa? Tavs ārstējošais ārsts iesaka regulāri apmeklēt fizioterapeitu? Bet varbūt tu meklē atbildes uz mūžīgo jautājumu – kā iemīlēt sevi? Arī tad Sieviešu Kluba fizioterapeite Kristīne Stalīdzāne tev var palīdzēt!

 Individuālās konsultācijas notiek stundu. Vispirms notiek neliela iepazīšanās, jo speciāliste vēlas saprast, kāds ir tavs nāciena mērķis. Bet tad viņa ķersies pie darba!

 Sieviešu Kluba individuālās fizioterapijas nodarbības palīdzēs gan tad, ja vēlies tikt galā ar kādu savu veselības kaiti (atbrīvoties no roku tirpšanas, galvassāpēm, muguras sāpēm), gan arī tad, ja vēlies stiprināt savu organismu, muskuļus un locītavas. Turklāt Kristīnes Stalīdzānes individuālās fizioterapijas nodarbības ir īpašas ar to, ka to laikā organisms atbrīvojas un mācās patiesu mīlestību pret sevi.

Sieviešu Klubā konsultē fizioterapeite Kristīne Asonova.

Kādēļ nākt uz individuālajām fizioterapijas nodarbībām?

  • To laikā palīdzēsi savam organismam stiprināt veselību un atbrīvoties no sāpēm mugurā, sprandā vai jebkur citur tavā organismā.

  • Tu uzzināsi, kā pareizi kustēties ne tikai nodarbības laikā, bet arī ikdienā.

  • Ikviens dalībnieks – kā sieviete, tā vīrietis – mācīsies iemīlēt savu ārējo izskatu un iekšējo būtību, kas nereti ir grūtākais dzīves uzdevums, kuru mācāmies atkal un atkal.

Reāla pieredze: individuālā fizioterapija ir kas vairāk, nekā tikai vingrošana

Savā personīgajā pieredzē par individuālo fizioterapiju dalās Sieviešu Kluba patstāvīgā lasītāja Kristīne!

„Individuālās fizioterapijas konsultācijas pie Kristīnes ir foršas ar to, ka no speciālistes burtiski staro harmonija! Mazu daļiņu varu noķert un ieviest savā dzīvē. Esmu to sieviešu vidū, kas meklē atbildi uz mūžīgo jautājumu - kā iemīlēt sevi? Kristīne savās konsultācijās to iemāca! Nevis gudri runājot, liekot kaut ko veikalā sev nopirkt vai izmainīt kādu savu slikto paradumu, bet gan ar saviem pieskārieniem fizioterapijas laikā. Citreiz viņa klusi kaut ko iečukst austiņā. Tikai viens teikums, bet teikts īstajā laikā, palīdz sajust savu patieso būtību, kas es esmu un kas ir mans ķermenis. Pie Kristīnes vienmēr vairojas mana mīlestība pret sevi! Tas ir tik forši!

Individuālās fizioterapijas pie Kristīnes no sirds iesaku izbaudīt arī citām Sieviešu Kluba dāmām! Jā, Kristīne spēj vairot organisma veselību, bet viņa spēj dot ko daudz vairāk – vairot mīlestību.“

Ja vēlies pieteikties uz individuālo konsultāciju pie fizioterapeites Kristīnes Stalīdzānes, aizpildi pieteikumu, un Sieviešu klubs ar Tevi sazināsies, lai vienotos par konsultācijas laiku!

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, Rīgā, ieeja no Elizabetes ielas

Kad notiek?

Trešdienās

Cik maksā?

 € 30

Kas vēl būtu jāzina?

Pēc pieteikuma saņemšanas Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par konsultācijas laiku

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI ŠEIT>>>


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies