EXPRESS konkurss: Receptes Valentīndienai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. februāris 2014 22:25
2108

Jau sen ir zināms teiciens, ka mīlestība iet caur vēderu, tādēļ valentīndienai tuvojoties  jauns konkurss, kurā piedalīties ir pavisam vienkārši….

Iesūti recepti ēdienam ar kuru tu spēj iepriecināt savu otro pusīti, vienalga vai tas ir saldais ēdiens, vai pamatīgas pusdienas, pastāsti kas garšo tavam mīļotajam un kā to pagatavot. 

Noteikti var iesūtīt arī vairākas receptes, taču izraugoties uzvarētāju tiks vērtētas pašas receptes, nevis tas cik daudz viena lietotāja iesūtījusi. Protams, jo vairāk recepšu, jo lielāka iespēja, ka kāda no tām tiks izvēlēta par labāko.  

Termiņš: 14.02.2014

Balvā: Izdevniecības Zvaigzne ABC izdotā grāmata "Ja Dievs būtu baņķieris"

 

20140210173713-80747.jpg

Grāmatas apraksts: 

Divi jauni vīrieši ar atšķirīgu temperamentu pabeidz menedžmenta studijas un vienā dienā sāk strādāt Ņujorkas Starptautiskajā bankā. Abi kāpj pa karjeras kāpnēm galvu reibinošā ātrumā: straujais un nesavaldīgais Sandīps, kurš ir ar mieru pārkāpt jebkuras ētikas normas, lai tikai dzīvē tiktu uz priekšu, un emocionāli nobriedušais Svāmi, kurš tur cieņā veco laiku tikumus. Taču viņus kā marionetes rausta kāds, kam tīk kauliņus spēles laukumā sabīdīt pēc sava prāta...

Elpu aizraujošs stāsts, kas risinās konkurences pilnajā banku vidē un atklāj personisko un profesionālo vērtību sadursmi. Stāstam asumu piešķir blēdības un ļaunprātība, mīlestība un iekāre, kā arī izmisīga cīņa par statusu un varu... 

"Tie, kas lasa Sabramanjana grāmatu, lai gūtu ieskatu banku pasaulē, iespējams, būs šokēti. Šajā mutuļojošajā romānā aprakstīta organizāciju iekšējā politika, seksuāla uzmākšanās, krāpšana un glums tiešās pārdošanas aģents, kurš darbojas kā bankas bosu suteners un savās rokās koncentrē vairāk varas nekā uzņēmuma vadītājs..."
Economic Times

 Grāmatas vērtība: 15,64 €

 

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies