Esmu Ūnikums!

hiperkeri
hiperkeri 6. janvāris 2011 12:33
629

Es arī gribu atklāt sevī to lielo mīlestību-šoreiz pret sevi!

 


Esmu sapratusi savā trakajā dzīvītē,ka tiiiiik daudz dodu apkārtējiem uz āru,staroju,enerģizēju un uzlādēju,ka gada beigās attopos ar depresiju un psihopātisku noskaņojumu.

 

Protams,tas ātri pagaisa ar vides maiņu-manā gadījumā tā bija iepriekšminētā nometne.. Taču jautājums,kādēļ es esmu unikāla?

 

Jo nevienam citam nebūs tik ciklomātisks raksturs,tas nu ir noteikti:D:D Mans trumpis ir mana enerģija,kas arī manu raksturu padara.. Runāsim skaidru valodu-viegli pasistu:) Un vēl tas ,kas es runāju to,kas man uz mēles,pie tam ,rakstot,tas ir vēl grūtāk,jo to ,ko es izdomāju,ir 10x jāpalēlina un jāizdala uz 10 pirkstiņiem..

 

Ar ārieni es lepoties nevaru diemžēl,kas ir arī mana bende attiecībām,jo tieši tādēļ es nelaižu sevi klāt(jo prasības,kuras izvirzu džekam,lai būtu ar tādu platīna gabaliņu kā es,tas ir vienkārši neiespējami,ka,ja viņš būtu reāls(jo ideālu vīriešu nav),tad uz mani viņš pat nepaskatītos,bet muktu pa gabalu:D),tāpēc par to mazā škrobe.

 

Tāpēc es droši vien būšu vecmeita ar kaķi. Nē,ar suni. Vismaz neizplūdīšu miesās... :) JESS.

 

Man patīk ap sevi skaistas lietas un vēl viens ūnikuma pierādījums ir tas,ka es pati visu gribu iekārtot un kontrolēt savā dzīvē (jā,control-freak). Tieši tādēļ apzināta pievēršanās kristietībai būtībā ir mana brīvprātīgā piespiedu gribas laušana,jo es ar sevi vēl cīnos.

 

Turklāt manī vienmēr notiek konflikti. Cik labi,ka es tagad esmu pasākusi vairāk klusēt,nevis visu spert vaļā,jo citādi viss,ko es speru laukā,būtībā ir domāšanas gaitas atspoguļojums. Taču bieži vien man prātā iešaujas daudz dažādu pušu idejas,kas viena ar otru konfliktē,un risinot pavedienus verbāli,es būtībā no ārpuses nonāku konfliktā ar saviem vārdiem,bet būtībā tā ir divu ideju cīņa un es esmu tikai stereoiekārta tai kņadai :D:D:D

 

It kā manas smadzenes raustītu manu ķermeni kā marioneti. Jancīgi,ne?

 

Dažreiz man pašai sevi gribas uz Tvaika ielu vest,bet tad es saprotu,ka tik superīgai meitenei tur nebūs piemērotu džeku, ko meklēt,un tā nu tas viss atslābst. Uz laiku,protams:) un tad ņigu ņegu atkal:D:D:D ko lai saka-esmu Ūnikums :D:D:D

 

Jūs kaut ko sapratāt?:D:D:D

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 6. janvāris 2011 20:32

Nu jā..ašais skuķis:D ;)

Rebeka 6. janvāris 2011 18:40

Mjaa tu esi ūnikums, tas vairāk kā skaidrs!! :)

hiperkeri 6. janvāris 2011 18:04

viesi-juu,audzēju:) ļoti cenšos:)spiežu ārā,cik var:D
rasas-man tādu nav:D:D:D:D

rasas 6. janvāris 2011 16:56

un kur ir Tava problēma? :D :D :D

6. janvāris 2011 16:51

...un tev piestāv gari mati:)!

6. janvāris 2011 15:26

Tu esi forsa! Ar interesi vienmer izlasu Tavus blogus!

hiperkeri 6. janvāris 2011 15:09

jūs ko-lai kļūtu vecmeita,nekad nav par vēlu:D:D:D:D
meitenes,jūs esat ģeniālas.
to es saucu par atbalsta grupējumu:)

smukaa 6. janvāris 2011 14:58

janai taisniiba;) Liidz vecmeitai tev veel laika pietiek:D

jana 6. janvāris 2011 14:56

Tu! Un vecmeita?!:) Absurds, noteikti kaut kur klejo tavs sapņu princis :) :)

Aggie 6. janvāris 2011 14:54

...tu esi unikāla, esi to jau pierādījusi...

smukaa 6. janvāris 2011 14:52

Man arii ir taads trakums,ka domas skrien aatraak par pirkstiem uz datora klaviatuuras:D
Par aarieni..kaa teiktu mans viirs,ir redzeetas briesmiigaakas:D ,taa,ka tev veel ceriiba ir "nokjert kaadu chali";)Lai veicas un galvenais nezaudee savu energjiju un pozitiivismu!