Esi gatava Ūdensvīra laikmetam?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 6. novembris 2011 00:00
1470

Tā kā ap mani pēdējā laikā tik daudz cilvēku puņķojas, šķauda, mokās ar kakla sāpēm un pat aizsmakumu, nespēju par to neuzrakstīt. Kakla un deguna slimības šobrīd visticamāk ir nevis gadalaiku maiņu sekas, bet gan veids, kā organisms reaģē uz jaunā Ūdensvīra laikmeta sākšanos. Izlasi un noskaidro, kādēļ šobrīd esam tik emocionālas un jutīgas!

 

 

Tiesa gan, pirms rakstu tālāk, gribu piebilst, ka šim blogam nav profesionāla ievirze. Mans viedoklis (un viss šis blogs) ir balstīts uz manu personīgo izpratni un pārdomām pēc pēdējā reiki apļa. Ja nu šo blogu lasa kāds profesionālis, droši variet mani komentāru sadaļā palabot. 

 

Katrā ziņā - jau šobrīd esmu pieteikusies uz interviju pie lielāka eksperta enerģētikas jomā. Tā ka tuvākajā laikā Sieviešu Klubā būs daudz vērtīgas un skaidrojošas informācijas par jauno Ūdensvīra laikmetu. Jautājumus profesionālim droši pievienojiet komentāru sadaļā.

 

Bet tikmēr dalos savās pārdomās...

 

Tātad - lūzuma punkts starp vienu laikmetu un nākamo bija 11. septembrī. Tieši tad, kad pasaule sērās atcerējās Amerikas Dvīņu torņu katastrofu, pasaulē sākās Ūdensvīra laikmets. Laikmets, kurš ilgs vismaz tūkstoš gadu. Jā, iespējams tam būs raksturīgi vairāk plūdi un ūdens katastrofas. Bet visvairāk tas raksturosies ar dzīves patiesajām vērtībām. Varbūt vēl neesi pamanījusi - pašlaik notiek pāreja no materiālā uz garīgo. Ja agrāk par visu visvairāk vērtējām tieši finansu pasauli, Ūdensvīra laikmetā būtiskāku lomu spēlēs zināšanas.

 

Šim laikmetam jo īpaši raksturīgas dziļās zināšanas, kas slēpj sevī informāciju par dzīves un pasaules jēgu. Joga, meditācijas, sevis izzināšana - ceļš, kuru jo īpaši paver Ūdensvīrs.

 

Kas tad konkrēti mainīsies? Kaut arī vizuāli redzamu pārmaiņu šobrīd nav, pasaule ļoti, ļoti pārvēršas. Apmeklējot reiki apli, skolotāja mums visiem skaidroja, ka visā zemeslodē notiek strukturālas pārmaiņas. Tas viss notiek enerģiju līmenī. Protams,arī turpmāk taustīsim to pašu zemi, staigāsim pa to pašu zāli, elposim to pašu gaisu, ar acīm baudīsim tos pašus dabas skatus, bet ap tiem jau būs citas enerģijas. 

 

Kaut arī pārmaiņas ir neredzamas, tās ir ļoti, ļoti jūtamas. Ir normāli, ja pēdējā laikā tevi biežāk piemeklē galvassāpes, dullas galvas sajūta, emocijas, pār kurām tu nespēj valdīt... Turklāt tas visticamāk ilgst līdz pat septembra beigām. Arī cilvēka organisms pielāgojas pārmaiņām. Tā kā tās notiek strauji, organisms tik ātri netiek līdzi, un veido diskomforta sajūtu.

 

Vēl viena ļoti raksturīga pazīme šīm dienām - iesnas, klepus, kakla sāpes. Protams, tu vari teikt, ka tās saistītas ar imunitātes kritumu un straujā rudens sākšanos. Es tomēr ticu, ka tam visam ir daudz, daudz dziļāks iemesls. Enerģētisks iemesls. Šādi organisms attīrās no visa liekā. Nevajadzīgām emocijām, uzkrāta aizvainojuma, dusmām, negācijām... Tieši no tām tavām īpašībām, kuras tālākā ceļā Ūdensvīra laikmetā tev nebūs vajadzīgas. Interesanta teorija, vai ne?

 

Tikpat interesanta man šķiet vēl viena. Tā saistīta ar pasaules galu, 2012. gada beigām. Kā tad tur īsti būs - vai 2013.tais nemaz neatnāks, to laiks rādīs. Taču tam, kam ticu (tiešām gribētu, lai tā ir!),  - pēc 2012.  laiks sāks ritēt lēnāk. Pirms neilga laika, runājoties ar vienu no Latvijā zināmākajiem bioenerģijas speciālistiem, saņēmu apstiprinājumu tam, ka laiks tiešām pēdējos gadu desmitos sācis skriet arvien ātrāk un ātrāk. Tā nav tikai mana iekšēja sajūta, ka neko nekad un nekur nevar paspēt! 

 

Pēc 2011. redz, būšot tā - pasaulei mainoties, arī dabiskais laika ritējums, pie kā mēs cilvēki tik ļoti esam pieraduši (interesanti, ka Visumā laikam vispār nav nekādas nozīmes!), mainīsies. Tas kļūs lēnāks. Cilvēki vairāk novērtēs šeit un tagad brīdi, un būs daudz tuvāk dzīves jēgas patiesībai, kā jebkad agrāk. 

 

Ak, kā man to gribētos. Esmu noilgojusies pēc lēnākām dienām, lēnāka dzīves ritma un lēnākiem cilvēkiem ap mani.

 

Starp citu - šim pārejas laikam ir ļoti raksturīgi zīmīgi sapņi. Ja vēl pa dienu naktī redzēto sapni nevari aizmirst, apdomā, vai tikai tava zemapziņa tev nevēlas pavēstīt ko īpašu? Kaut ko, ko vari iemācīties caur savu sapni!

 

No kā šobrīd jāuzmanās? No pārāk lielas pieķeršanās kādam priekšmetam, cilvēkam, naudai, materiālām vērtībām, darbam, vīrietim... Ja taisnība tai teorijai, par ko runāju ar bioenerģētikas speciālistu, tad tieši to, kam visvisvisvairāk esi pieķērusies, dzīve tev atņems. Ne velti pēc nāves sev neko līdzi paņemt nevaram! Tikai atmiņas, piedzīvojumus un sajūtu, ka dzīve nav aizvadīta velti.

 

Kas jādara, lai patiešām nedzīvotu velti? Pēc kā tiekties? Ilgoties? Kā dzīvot? Veidot savu ikdienu? Kā atklāt savas dzīves lielo uzdevumu? Šie ir jautājumi, uz kuriem atbildes meklējamas mūsos pašos. 

 

Laiks iepazīt Ūdensvīra laikmetu un zināšanas, kas slēpjas mūsos! Vai savas zemapziņas dzīles atklāt ar meditācijas, jogas, reiki, cigun, taro vai jebkādas citas metodes palīdzību, tas paliek katras pašas ziņā!

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
astronija 9. novembris 2011 08:45

p.s.kundalini joga pieejama pilnībā bez maksas.

astronija 9. novembris 2011 08:35

Tā kā esmu kontaktā ar skolu un pirmsskolu,ar pilnu atbildību varu teikt-septembris un oktobris pilnībā pagāja ar laringīta uzvaras gājienu.Pati savā ģimenē to pārslimoju kopā ar bērniem -vīrs nē. Skolā un pirmsskolā ar to pārslimoja 80%bērnu kopā ar savām ģimenēm.Jā -rudentiņš bagāts vīrs -bet kaut kā visiem līdzīgi mums gāja!
Tomēr neko nesaprotu par Jauno laikmetu.
Nepiekritīšu par laika nenozīmīgumu kosmosā. Laikam nav nozīmes ezotērikā. Bet kosmosā gan. Tas,ka laiks rit ātrāk un ātrāk, ir taisnība un tam pat ir zinātnisks skaidrojums: pasaule izplešas. Nianses gan nepastāstīšu, man pašai tad jālasa sīkāk.Tāpēc - ko nozīmē - laiks ritēs lēnāk? Pasaule samazināsies?

Sieviešuklubs.lv 21. septembris 2011 20:53

Rudens un ūdensvīra laikmeta mijiedarbība atstājusi sekas arī uz manu veselību. Arī mani moka pamatīgas iesnas un temperatūra.

smukaa 21. septembris 2011 19:41

Nezinu,man viss ir kārtībā!;)
Laikam dzīvoju "citā dimensijā" ROFL ROFL

rasas 21. septembris 2011 14:27

(Y) :D

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 14:20

labi, joks, ko mēs vispār par to zinām

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 14:20

s..di jau būs valdībai, nevis Tev un man:):):)

rasas 21. septembris 2011 14:07

Ja būs baigie s***di, tad kā var runāt par JL kā kko labu? Ja reiz uz "āru"- valdībā, sabiedrībā izlien tā āža kāja, tad jau arī paši cilvēki iekšēji tā jutīsies.. Tad, kas tur labs?

pece 21. septembris 2011 14:04

Tas labi, garlaicīgi nebūs :D

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 13:48

nu viņš tur stāstīja Dieva zīmes, tici/netici

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 13:48

varētu tieši par to JL, lai pastāsta kas un kā būs, arī par valdību:D

kintijasieviesuklubslv 21. septembris 2011 13:44

protams, ka Andžeju arī varu sarunāt uz interviju :) tagad gan man rindas kārtībā ir Andris Buiķis :) bet jūtu - vajag atkal Andžeju uzaicināt uz Sieviešu Klubu :)

pece 21. septembris 2011 13:40

Tu gribi teikt, ka Latvija ies pa burbuli vai tomēr kaut kad būs labāki laiki?

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 13:27

cik esmu citos avotos lasījusi, tad visi JL cerētāji baigi gaida 11-11-11

te var palasīties http://www.3ho.org/ecommunity/2011/07/the-numerology-of-11-11-11-cosmic-portal-transit-date/

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 13:25

Oi, tur būs baigie s...di:D Atceros, ka Andžejs Reiters mums SK vienreiz par to stāstīja, kas notiks.

Kintij - Andžeju nekā nevar nointervēt par šo tēmu portālam? Butu interesanti

pece 21. septembris 2011 13:18

Kā "jaunais laikmets" ietekmēs LV valdību un nākotni?

mantra 21. septembris 2011 13:12

Apsēstāki ar materiālo kļūst tikai viena daļa, un šī daļa kļūdās. Tieši tagad lasu, ka mums var piederēt tikai tas, no kā neesam iekšēji atkarīgi. Ja esi atkarīgs no ģimenes, nespēj pieņemt mīļotā cilvēka zaudējumu - ģimenes nebūs. Ja iekšēji pielūdz naudu - nebūs naudas. ja nespēj pieņemt, ka vari zaudēt nākotni, esi no tās atkarīgs, tad zaudēsi arī to. Pilnīgi tirpas skrien pa kauliem no tādām atziņām, bet, ja padomāju, salīdzinu ar savu, ar mūsu dzīvi, tad taisnība vien lielā mērā būs.

banderoso 21. septembris 2011 13:05

Gaidu ar nepacietību jauno laiku, par to mans puisis runā jau gadus divus, bet pārmaiņas neredzu. Cilvēki tieši otrādāk kļuvuši apsēstāki ar materiālām lietām.

mantra 21. septembris 2011 12:44

Mani atkal reizēm pat biedē tas, cik ļoti alkstu pēc pārmaiņām sevī un cenšos tās ieviest un realizēt. Arī tā, ja tā padomā, ir pieķeršanās, kas var "aizbīdīt jumtu", tā ka jābūt uzmanīgam.

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 12:37

Man arī vēl pirks gada tā pieķeršanās tēma bija ļoti smaga. neko negribējās mainīt, bija bail no pārmaiņām. Bet tad sapratu, ka tas patiesībā ir kā cietums. Ja no kaut kā ļoti bail, ka pazaudēsi, tad pazaudējot, tiešām cietīsi ārkārtīgi stipri. Bet ja tā nav? Tad laikam vienalga kas notiek...

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 12:35

es domāju, "pieķeršanās" Jaunā laikmeta izpratnē ir pieķeršanās ilūzijām. Piemēram, pieķeries kaut kam, kas varbūt jau sen vairs nav vajadzīgs, bet ietiepīgi turpini, jo tā ir ērtāk. Pieķeršanās , kas saistīta ar to, ka nevēlies vairāk tālāk attīstīties. Arī attiecības tādas var būt. 'Jā, ērtas, bet ne uz attīstību abām pusēm virzošas

mantra 21. septembris 2011 12:35

Esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav laba pieķeršanās vispār nekāda. Forši par šito raksta Ošo - ka mīlestībai ir veidi. Viena ir tāda, ka balstās uz pieķeršanos, un tas ir zemākais līmenis, jo tā ir divu personību atkarība vienai no otras. Un otra ir divu stipru, brīvu personību mīlestība, kas nebalstās uz atkarību, pieķeršanos, bet gan bagātina viena otru. Kaut kā tā, jāpalasa vēlreiz, tik labi vairs neatceros.

lone 21. septembris 2011 12:27

Mani sabiedēja rindkopa par pieķeršanos.... Kā diferencēt tādus jēdzienus kā mīlestība, pieķeršanās, vajadzība pēc savstarpējās komunikācijas, attiecību rutīna. Manuprāt, tas arī veido attiecības.

sandijasieviesuklubs 21. septembris 2011 12:11

es arī domāju, ka tās ir tikai pozitīvas pārmaiņas!

mantra 21. septembris 2011 12:03

Bet Jaunā laikmeta iezīmes jau nav negatīvas, tās ir pozitīvas, lai arī kādam var šķist biedējošas. Es teiktu, ka tās ir aizraujošas pārmaiņas, un priecājos, ka to laikā dzīvoju. Un kā tad nu nav nekā laba? Viss ir labs, ja skaties uz visu kā uz labu.

1 2 3