Es un SK

ilzy
ilzy 12. septembris 2015 19:46
869

Mans stāsts ir tāds, ka vispār jau Sieviešu klubam (SK) ar vienu aci sekoju līdz no 2013. gada vasaras, jo par šo lapu mani painformēja Catwoman.

Neesmu lielā čatotāja, līdz ar to Dienas sarunas periodiski palasīju, bet neiesaistījos. Reizēm palasīju rakstiņus, bet nu pagājušajā ziemā ar informācijas aktualitāti palika dikti bēdīgi un nu atgriezos tikai tad, kad SK stafeti pārņēma Catwoman.

Ar savu pa daļai profesionālo aci varu teikt, ka SK sieviešu portālu segmentā atšķiras ar to, ka piedāvā daudz lielāku iesaisti satura veidošanā, kas vispār ir baigi forši. Jo vienmēr būs meitenes, kam gribas un patīk rakstīt un viennmēr būs kāds, kam būs interesanti izlasīt.

Man patīk rakstīt. Biju jau nedaudz piemirsusi to rakstīšanas prieku, jo ikdienā nodarbojos vairāk ar garlaicīgām un formālām vēstulēm, e-pastiem, skaidrojumiem un citādiem projektus koordinējošiem rakstu darbiem, kur no radošā ir ļoti maz. Bet SK varu izpausties kā pašai patīk.

Jauka un interesanta lieta ir arī SK tikšanās, jo ir iespējams satikt tik dažādas meitenes, ko ikdienā rotējot pa savu jau ierasto profesionālo un hobiju loku nemaz nebūtu iespējams satikt. Ceru, ka tas meiteņu pulciņš, kas periodiski satiekas, augs augumā.

SK ir spēks! :)

Konkurss: Sieviešu Klubs un Es

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 13. septembris 2015 11:28

(Y)(F)

Kerstyna 12. septembris 2015 22:52

(Y)

ilzy 12. septembris 2015 21:00 Catwoman

(Y) Jāēd gan!

Linduchy 12. septembris 2015 20:11

(F) :) Jāēd vitamīni, lai būtu vēl lielāks spēks :D