Es dievinu mājsēdi.....

Kerstyna
Kerstyna 4. janvāris 2021 22:10
306

 

- Es dievinu mājsēdi, svētlaimīgi nomurrāja mans mīļais.  Tu vismaz sēdi mājās un esi gandrīz pavisam mana….

Ak, es gan esmu drusku citās domās -  esmu piespiedu mājsēdī, ja kāds kolektīvā atrauj ķīniešu iesnas un tu nelaimīgā kārtā esi blakus, tad 14 dienas mājsēdes ar garantiju. Mans mīļais gan  līksmo, sapņo par laimīgo atkalsavienošanos, bet  es esmu drusku no viņa atradusi, tas gan skan māāzliet ķecerīgi , bet tā tas ir.

-  Tas ir tik burvelīgi, ka tu esi mājās, turpina savu jūsmīgo monologu mans mīļais, tu un es, abi zem segas, abi vērojam seriālus, abi iepērkamies internetā....

-          Es nezinu vai man tas vairs patīk….

-          Tev nevar nepatikt! Tu ko??? Gadiem ( trīs gadus, ja precīzi) tu plosies apkārt, dari kaut kādas neiespējamas lietas  un atstāj MANI!!! Pilnīgā novārtā….

Mazliet pat satrūkstos - Manam mīļajam uzrāviens no murrātāja līdz slepkavnieciski noskaņotam monstram ir nepilna sekundę….

- Bet… mēģinu es vāri pārtraukt mazo dusmu uzliesmojumu….. Bet!

- Izbeidz, mīļā, tu zini, ka man nepatīk, ja mani atstāj novārtā.

- Es nemaz negribu ar tevi strīdēties, un es neatstāju tevi novārtā, tikko man ir laiks, tā es pievēršos tev. ( Sakrustoju pirkstus kabatā…)

- Aha, tad kad tev ir laiks… Un kad tev ir laiks  - tu adi zeķes , nevis nododies man…. Nu jau mans mīļais ir tikai mazliet sapūties un izklausās, ka vairs  nevēlās tēmu turpināt.

-Tagad man ir laiks  - redzi – man jau apnika sērfot pa interneta veikaliem, es aizveru datoru – redzi?

- Un tagad ko tu darīsi?

- Es? Iešu vārīt „ziemas zupu”…

 -Nepieliec pārāk daudz kreicenes, man nepatīk! Manas ausis sasniedz mazliet ironiski ceļavārdi..

Slāju uz virtuvi un gara acīm redzu šodienas noslēgumu – Ziemas zupa, es, mans Mīļais Slinkums   un Poldarks… Lieliski, vai ne?

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies