Emocijām piepildītais A-U-G-U-S-T-S

Susurēns
Susurēns 31. augusts 2015 14:27
1027
A – Aizmirsām, bet tomēr atzīmējām! Augusta sākumā ir mūsu kāzu jubileja. Šogad jau piektā. Mums ar vīru tiks dots kārtējais apliecinājums tam, ka ēdienkartē biežāk vajadzētu ieviest biezpiena ēdienus, jo abi savu kāzu jubileju aizmirsām! Kad nākamajā dienā saņēmām apsveikumu no vecākiem, tikai tad attapāmies. Nu kam gan negadās? :) Vakarpusē aizlaidām uz ezeru, un atzīmējām savus svētkus ar vienkāršu kopā būšanu, jo neesam nekādu lielo baļļu piekritēji. Attēlā Tepera ezers Smiltenē.
U – Un šovs var sākties! Šovs – tā es raksturotu grupas “Prāta Vētra” koncertu. Tas nav parasts koncerts, jo sevišķi piedomāts ir par šova elementiem un mirkļiem, lai skatītājiem elpa aizrautos. Man bija tas gods apmeklēt grupas koncertu Valmierā 15.augustā. Nu ko gan tur daudz stāstīt? Bija super! Īsts pozitīvo emociju lādiņš. Acis iemirdzējās un mutīte no pārsteiguma pavērās, kad pirmās dziesmas laikā šova programmā tika iekļauta uguņošana, un mirklī, kad uz skatuves parādījās Dons ar savu “Susuriņu”. Aaaa, laime pilnīga :)
G – Gurķi un citi dārzeņi Šī vasara ir tāda jocīga, jo raža dārzā tika sagaidīta daudz vēlāk nekā citus gadus. Bet nu labs nāk ar gaidīšanu. Novācu divus spaiņus gurķu un varēju visu dienu gurķoties – saliku gan marinētus, gan Latgales salātos. Nedaudz savārīju arī Lečo salātiņus. Prieks, ka pagrabiņš lēnām pildās. Izskatās, ka šogad īstā konservēšanas sezona sāksies vien septembrī. Tad būs jāsaliek kāpostu salāti ar burkāniem un papriku, jāiemarinē puķkāposti, jāsavāra ābolu biezenis.
U – Uzbetonējām pamatus. Kad laiks un rocība atļauj, abi ar vīru rosāmies pa lauku īpašumu, ceļam sev mājiņu. Augusta vidū tapa pamati verandai. Attēlā redzams mans darbarīks! Es jaucu javu, vīrs betonēja. Viegli nebija, bet kaut kā jau tā mājiņa lēnām jāčubina uz priekšu. Līdz sniegam vajadzētu paspēt uzcelt arī pašu verandu.
S – Salds gan tas medus! Mani vecāki ir bitenieki, un kad tiek rīkotas medus talkas, laižam palīgā. Man prieks palīdzēt un prieks apciemot vecākus, pagrozīties savās dzimtajās mājās. Medus šogad daudz. Un cik gards! Mazais dēlēns arī pirmo reizi nobaudīja medu un atzina par labu esam. Pēc tam skraidīja apkārt un atkārtoja jauniemācīto vārdu “Meds, meds!”
T – Ticiet vai nē! Ticiet vai nē, bet es jau sāku gatavot Ziemassvētku dāvanas. Esmu drusku Ziemassvētku fanātiķe, nu patīk man gādāt pārsteigumus saviem mīļajiem. Ņemot vērā pagājušā gada pieredzi, kad dažas dāvanas sūtīju no interneta oktobra beigās un tās līdz svētkiem nepaspēja atsūtīt, šogad par pasūtāmajām dāvanām sāku domāt jau laicīgi. Radu un draugu bērniņiem pasūtīju rotaļlietas un drēbītes.
S – Smiltenes novada sporta spēles. Piedalīties novada sporta spēlēs ir ikgadējā tradīcija. Šogad sporta spēles bija sevišķi interesantas, jo tika iekļauti daudz neparasti sporta veidi, tostarp Stipro skrējiens. Stipro skrējienā bija jāpārvar tādi šķēršļi, kā dīķa šķērsošana kājām, līšana zem tīkla, baļķis, klinšu siena, zirnekļa tīkls, šaušana, līdzsvara baļķis, laivošana, velkoties pie virves, trīsis, ūdens trauka piepildīšana, laivošana, upes šķērsošana pa paralēlām virvēm, slēpošana. Attēlā redzams viens no grūtākajiem posmiem – dubļu dīķa šķērsošana, tas prasīja milzum daudz spēka. Kopumā pasākums sniedza ļoooti daudz pozitīvu emociju. Ja kādreiz apsverat iespēju piedalīties Stipro skrējienā, nešaubieties, bet piedalieties! Tas ir kolosāli! Kopvērtējumā mūsu komanda kā katru gadu ierindojās līderu augšgalā. Malači!

Augusts, augusts…. Paskrējis vēja spārniem! Emociju un aktivitāšu ziņā ļoti piepildīts mēnesis, kad paspēju gan atpūsties, gan kārtīgi nostrādāties, gan pārbaudīt savus spēkus.

Augusts…. Tāds nu tas bija. Mans emociju piepildītais un darbīgais A-U-G-U-S-T-S.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Susurēns 31. augusts 2015 16:05 Catwoman

Paldies! Jā, ļoti darbīgs un pozitīvs mēnesis :)

Linduchy 31. augusts 2015 14:49

Super blogs un foršs augusts tev bijis :) (Y)