Ekstrēmās un ne tik-pārvērtības

hiperkeri
hiperkeri 26. jūlijs 2011 15:09
637

Gribu teikt,ka man nekad nav bijusi sveša iejušunās kādā citā tēlā,kurā es ikdienā apkārt nestaigāju,tāpēc arī manas pārmaiņas es esmu ciešami(vairāk vai mazāk:) )pārcietusi.


sākšu ar bildīšu ievietošanu,lai Jūs tiktu līdzi manam domugājienam un pārmaiņām,kuras-principā ir bijušas minimālas,taču manā dzīvē devušas lielu efektu.

 

te nu es-pārmaiņu sākumā!

visu mūžu nostaigājusi ar gariem, kā es viņus saucu-nekrāsas matiem.Tie nav ne blondi,bet par tādiem īsti brūniem tos nosaukt arī nevarēja. Ziemā biju riža-vasarā-gaišāka..

tad nu man sagribējās un es ņēmu un tos matus nogriezu karē.Uzreiz noskaņojums nomainījās:)

Jāsaka gan,ka pēc šīs frizūras man gribējās atkal garos matus..tā nu es tos audzināju atkal kādus gadus 2...

Pēc tam atkal jutos tā,ka varu savus matus nogriezt īsus. šoreiz sanāca īsāki..

ouuu,un arī tā saucamā `čolka` man ir bijusi-gan tā kā šeit-slīpa,gan arī taisnāka..efekts redzams..

un jā,apmēram tad es tos sāku arī krāsot-efektam:)

man ir bijuši ļoti tumši brūni mati,melni,kā arī baklažāns matos,bet tagad es daru visu iespējamo,lai tiku pie vidēji brūniem ,gariem matiem ar gaišākām šķipsnām,lai septembrī studijās es atgrieztos ar īstu brīvdienu paskatu:)

Tādas nu ir manas ekstrēmās pārvērtības!:)

 

Izsludinām jaunu blogu konkursu: Ekstrēmās pārvērtības tavā stilā

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 27. jūlijs 2011 07:18

mmhm,ko es aizmirsu piebilst-manas pārmaiņas vislielāko efektu sasniedza skolas laikā- visi pazīstamie skolotāji un klasesbiedri bija `uz lāpstiņām`,un tolaik tieši dabūju sadraudzēties ar savu skolas draudzeni.viņa man pēc tam atklāja,ka sākumā,tikko es biju atnākusi uz jauno skolu ar tiem `skaistajiem,garajiem eņģeļmatiem,es esot likusies tik `pareiza` un kārtiga,kautrīga meitene,taču,tikko nogriezupilnīgi cits cilvēks esot bijis..Tad,kad otro reizi nogriezu matu,tas jau vairs nebija nekāds pārsteigums un matu krāsas maiņa arī nebija nekas īpašs,jo pirms tam jau biju niekojusies ar krāsojošiem šampūniem.starp citu-laba lieta,lai no krāsotajiem matiem atkal pārietu uz dabīgajiem!!
tā tik tāda ideja priekšdienām;)
jāsaka arī-pēc pārvērtībām ar matiem tik tiešām mainās dzīves skatījums:) manā viedoklī-tikai uz labo pusi:)