Eksperiments- dodos uz pirmo kustības terapijas nodarbību Sieviešu klubā

nosiguldas
nosiguldas 7. jūnijs 2011 14:41
571

Šo dienu noteikti var saukt par lielo atklājumu dienu!!!!!!!!! Ja Jūs sevi kaut nedaudz mīlat un ir kaut mazākā iespēja vienu stundu veltīt sev, no sirds iesaku doties pie Kristīnes uz nodarbību.


No brīža, kad uzsāku cīņu pati ar sevi, ir pagājušas jau vairākas dienas. Norīvēšanās procedūrai klāt nākusi pastaiga pa rīta rasu un kāju skalošana vispirms siltā tad aukstā ūdenī.

 

Nu lūk šodien jādodas uz pirmo kustību terapijas nodarbību. Rīts sākās pavisam ne tā kā gribētos, pamodos 4.00, pēc brauciena ar auto, kurā strādāja kondicionieris iesnas un kakls tā sāp ka neko nevar norīt. Brīdī, kad jāceļas protams ir vissaldākais miegs. Secinājums- aizgulējos. Visas savas norūdīšanās procedūras samazināju līdz minimumam.

 

Nē, neiešu ne uz kādām nodarbībām, šodien nav ne vēlēšanās ne veselības, bet drēbes kaut kāda iemesla dēļ tomēr paņēmu līdz.


Soli pa solim un esmu pie Sieviešu kluba durvīm. Gaidot nodarbības sākumu, galvā jūra domu, kā būs, vai es varēšu, varbūt vispār nevajadzēja nākt.

 

Pēc stundas, kad nodarbība beidzās nonācu pie atziņas, ka problēma jāmeklē vispirms sevī, jo izrādās es nemāku atbrīvoties, es baidos uzticēties, tapēc visas labās emocijas nevaru uzņemt pilnvērtīgi.

 

Kamēr mēs darbojāmies, telpā bija pāri 20 grādiem, KARSTS piekritīsiet, nevienā brīdī man nebija slapja mugura no vingrošanas, viss bija tā kā nepieciešams, mūzika, atmosfēra un tāds īpašs starojums, ko varēja just no Kristīnes. bet izejot no telpas, es sapratu, ka jūtos pavisam viegli, gribās pastaigāties un pats galvenais ir emociju pārpilnība un tāds pasakains miers, ko saņēmu šajā nodarbībā..

 

Paldies Sieviešu klubam un Kristīnei par šo iespēju.

 

PIESAKIES UZ KUSTĪBU TERAPIJU ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 8. jūnijs 2011 07:42

paldies par jaukajiem vārdiem! :) un uz tikšanos jau nākamotrdien! Kustību terapija atkal notiks :)