Ekskluzīvi! Nāc šo piektdien uz Sieviešu Klubu un uzzini vairāk par Taro!

7. aprīlis 2010 00:00
545

Kamēr ar nepacietību gaidām piektdienas pasākumu - kārtējo Sieviešu Kluba tikšanās reizi, mums ir pievienojies vēl viens eksperts - Māra Veidemane, kas slēgtās aprindās ir zināma kā patiešām izcila Taro speciāliste!

{pic:1}

Māra ir cilvēks, ar ko ir vērts iepazīties, jo vairāk, viņa šo piektdien pastāstīs, kā tad īsti darbojas Taro? Varbūt kāda laimīgā tiks arī pie sava personīgā izklāsta.

 

Māra pastāstīs, kas ir Taro, kā tas var palīdzēt ikdienā? Ko sevī slēpj senie,maģiskie simboli un kā ar šo kāršu palīdzību vari atpazīt un varbūt arī atrisināt savas problēmas?

 

Taro nav zīlēšana - tas ir dzīvesveids un pavisam cita, maģiska pasaule, kas paver durvis intuīcijai, iztēlei, dziļākai dzīves principu izprašanai.

 

Lasi par Taro arī Sieviešu Kluba forumā =>

{pic:2}

Šī Sieviešu Kluba vakara programma būs ar patiešām mistisku pieskaņu - tiksimies gan ar jogas speciālisti no Labo sajūtu laboratorijas, gan ar slaveno numerologu Kristapu Baņķi, gan par "sieviešu lietām" varēsim izrunāties arī ar ginekoloģi Dr. Daci Matuli.

 

Pievienojies mums arī Tu! Vēl dažas vietas palikušas brīvas.

 

Tiekamies piektdien, 9.aprīlī, plkst.16:00, Māmiņu Kluba jaunajās telpās, Rīgā, Vīlandes ielā 1-5, 3.stāvs. Ieeja no Elizabetes ielas puses.

 

Cena par visu pasākumu kopā, iekļaujot lekcijas un šampanieša pauzi: 10 lati.

 

Savu dalību vari pieteikt pa tālr: 67350750 vai aizpildot anketu ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laimespele 8. aprīlis 2010 08:56

Es arī rīt būšu.

dincc 7. aprīlis 2010 17:10

Un es netieku! :(

lienite 7. aprīlis 2010 14:49

es ar nevaru sagaidīt! noteikti būs interessanti!

sandrulish 7. aprīlis 2010 13:27

Oooo, piektdien stāstīs arī par Taro kārtīm???
Super!!!! Gaidu ar nepacietību.....:):):)

inny 7. aprīlis 2010 11:56

āāā... es arī netieku! :( tieši par Taro vakar arī paskatījos internetā. baigi ieinteresēja, jo šādas lietas patīk un tām ticu.

rozhuks 7. aprīlis 2010 11:56

Mmmmm,cik zel ka nevaru tikt uz so SK pasakuminu,ar lielako prieku paklausitos lekciju par TARO....Vel kaut kad bus tada lekcija pieejama vel???

Rebeka 7. aprīlis 2010 11:50

Aaa... cik man žēl ka man jāstrādā, es tā gribu par šo uzzināt ko vairāk! Sandija mani ieintriģēja!!