Dzīvojam plaši mazā telpā. I daļa

9. decembris 2011 00:00
703

"Kā iekartot mazu dzīvokli?" - ļoti aktuāls jautājums, īpaši pilsētniekiem. Dzīvokļi, pārsvarā, nav lieli, lai neteiktu mazi. Tomēr gribas un vajag mazā platībā ievietot visu nepieciešamo ērtai dzīvei. Kā to pareizi darīt un kam pieverst uzmanību, lasi turpinājumā.Pirms ķerties pie lietas, pašiem priekš sevis ir jāprecizē, ko rezultātā gribam sasniegt. Kādu gribam redzēt savu dzīvokli un kas mums tajā ir nepieciešams? Ja no paša sākuma nenoprecizē savas vēlmes un vajadzības, tad var apmulst, iztērēt daudz naudas, bet vēlamo rezultātu tā arī nesasniegt. Lai galvā rastos skaidrāka bilde, iesaku veltīt laiku interjera žurnālu, grāmatu, blogu, mājas lapu izpētei.

 

Pētot dažādus interjerus, sasmeļamies idejas un sākam veidot skaidru bildi, ko gribam gala rezultātā redzēt savā mājoklī.


Kad paliek daudz maz skaidrs, kas interjera dizainā patīk, var ķerties pie darba. Jāsāk ar pamatiem: jāpaņem vai jāuzzimē telpu plāns. Tas nepieciešams, lai redzētu visas telpu īpašības, kā arī precīzus to izmērus, kas nepieciešami plānojot interjeru.


Nākamais, kas jāizdara, ir jāsaprot, kādas funkcijas šai telpai ir jāpilda: vai tā būs viesu ietaba, bērnu istaba, vai viesu istaba-ēdamistaba-guļamistaba-kabinets un, ņemot to vērā, ir jāplano, kādas mēbeles izvēlēties. Sarežģitākais variants ir, kad jāapvieno visas funkcijas vienā telpā. Šādā gadījumā ir jāpieverš īpašu uzmanību detaļām un telpas plānošanai: telpas potenciālu ir jāizmanto uz 100%. 


Lai būtu vieglak saprast un radīt priekšstatu, kādā veidā var saplānot telpu, kādas krāsas ir vispiemērotākās, kādas mēbeles izvēlēties un kā tās izvietot, piedāvājam ieskatīties zemāk pievienotajos attēlos fotoblogā. 

 

{fotoblog:2092}

 


Nākamajā bloga ierakstā izskatīsim virtuves iekārtošanas un dekorēšanas iespējas.


Kāds interjera dizaina stils patīk Tev? Kādā krāsu gammā Tev ir mēbeles un sienas? Vai gribi kaut ko mainīt? Padalies!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ine 9. decembris 2011 13:04

(Y) Man arī ļoti patīk! Vakar jau arī savam vīrietim prezentēju dažas idejas, ko rosināja Tavs fotoblogs. Darbosimies!

banderoso 9. decembris 2011 12:54

Man patīk tavas ieteiktās idejas (Y)