Dzeltenais rudens...

chika
chika 31. oktobris 2015 19:48
1221

Beidzot iestājies rudens. Sagaidītas pirmās salnas – un parādījās cerība uz īstu Latvijas rudeni.

Lielākais šī mēneša paveiktais – vīrs sadakterēts, tik tagad atliek “iedresēt” jaunā ikdienas pienākumā un būs vēl pāris gadus derīgs!

Beidzot tika izlasīta pagājušajā mēnesī iegādātā grāmata – Ē.Kūlis Mana Anete mersedesā : stāsts par sievieti, kas pēkšņi nonāca ratiņkrēslā un vīrs viņu daudz apčubināja. Grāmatā ir aprakstītas tikai 2 dienas no dzīves, bet ko tik īsā laikā vīrs nevar sastrādāt, nobeigums gan bij šoks man – ar diez gan drūmu pieskaņu, bet visi dzīvi.

20151031194243-60478.jpg

Sanāca pabūt SK rudens ekskursijā – iepazītas jaunas sejas un personības. Man patika tā diena – pilnīgi atrauta no ikdienas – un tas bija forši. Biju gan "izlecēja", jo man nebija fotoaparāta, bet mums bija visām eklēri! :)

20151031194610-32945.jpg

Esmu atsākusi atkal cītīgi adīt, nobeigtas ir 2 cepures sīčiem, iemācījos adīt čības un mazum mazas zeķītes ar tapa. Tagad ir iesākts raibum raibs džemperis no visiem dziju atlikumiem, jo tie aizņem visvairāk vietas un tad, lai tiktu pie jaunām krāsām, jāatbrīvo vieta. Vēl rindā jau labu laiku stāv  iesākta sedziņa bēbim, kas ir uzadīta, bet kopā vēl nav satapināta, jo nav vajadzīgās iedvesmas.

Paspēju arī pabūt seminārā par mežu atjaunošanas iespējām ar ES projektiem un pieteicos uz nākamo semināru, ko vadīs čalis no Zviedrijas, kas saimnieko ar saviem līdzekļiem bioloģiski bez ES naudām. Jau apskatot viņa tagadējos sasniegumus un darbus – var nošpikot daudz ko pie mums ar izmantojamu un pielietojamu, tik vajag darīt.

Vakar beidzot izcepu bulciņas pēc sentēvu receptes, tagad atliek rakt un meklēt recepti miežu karašai.

Bet šī mēneša drausmīgākais notikums ir sagriezis visu kājām gaisā – jā, pulksteņa griešana, tās ir mocības cilvēkiem, jo lai kāda diena – darba vai brīva – celties 6os ir noziegums pret sevi, tak salda miega vajag daudz.

Vēl nedaudz ar vienu aci esmu sākusi skatīties to jauno tv kanālu STV. Ir tur daži interesanti seriāli un raidījumi un pagaidām priecē, ka nav reklāmu – ne ZZ vai Bite, ne Dormeo vai cenuklubs.lv. Tiešām nav pagaidām reklāmu tur, tik biku par daudz tās lentas un rozā krāsas – tā vien šķiet, ka uz patsmitniecēm tendēts kanāls. Nu redzēs kā viņiem ies tālāk.

Konkurss: Kas jauns oktobrī?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. novembris 2015 09:32 LosOjosVerdes

Nu labi, gluži 19:00 es vēl neeju gulēt, bet ap 22:00 gan man nāk virsū lielais miegs :D

LosOjosVerdes 1. novembris 2015 09:26 chika

ES droši vien sūdzēšos pavasarī, kaut ar gadiem man aizvien vieglāk šīs pārejas notiek, pat nemanu, ka pulksten laiks mainījies

chika 1. novembris 2015 09:20

Nu man patīk no rītiem pagulēt - jo brīvdienā piecelties 6 vai 7os un lūrēt grieztos nav aizraujoši. Man ir savs dienas ritms un tagad galīgi negribas pierast pie kā cita - tur klāt diena jāplāno citādi, jo vakara darbus ārā vairs nepadarīsi - pēc 5iem jau tumšs, a man tad tik darbi ārā sākas. Nu nepatīk pa tumsu vazāties ar pa savu pagalmu.

LosOjosVerdes 1. novembris 2015 09:03 Catwoman

Pensionāri iet gulēt ap 19, mostas ap 5. Tev jau tik traki?:D

Linduchy 1. novembris 2015 07:46

Hm, man gan pēc laika griešanas nav problēmu pamosties no rīta, vakaros gan ātrāk nāk miegs - veidojas "pensionāru dienas režīms" :D

LosOjosVerdes 31. oktobris 2015 22:02

ES nesaprotu. Ja jau laiku esam griezuši atpakaļ, pamosties varam stundu vēlāk, bet Tu runā tā, it kā mēs būtu spiesti celties agrāk kā pierasts. Nevaru paraudāt kopā ar Tevi, jo ziemas laiks man ļoti patīk