Draudzība, tā ir liela atbildība

nosiguldas
nosiguldas 20. jūlijs 2011 10:30
465

Ir tāds jauks teiciens, PASAKI, KAS IR TAVS DRAUGS UN ES PATEIKŠU, KAS ESI TU. Draugu parasti nav daudz, bet tie ir dzīves situāciju pārbaudīti cilvēki, kas tev ir tik pat nozīmīgi kā tava ģimene. Skatoties uz savām draudzenēm, teikšu, es esmu labs cilvēks, kapēc, tapēc, ka viņas ir tieši tādas- pašas labākās.

 

 

 

 

Sirdij- Evija  par viņu es teiktu, ka skaistums ir viņas sirdī. Viņa ir bijusi man blakus ilgus piecpadsmit gadus un brīžos, kad man bija grūti vienmēr jutu viņas sirds siltumu. Sāku domāt mēs ne reizi neesmam strīdējušās, iespējams, ka tapēc, ka esam dvēseliski ļoti līdzīgas.

 

Iedvesmai- Olga. mēs esam pazīstamas ļoti neilgu laiku, bet reizēm ir tāda sajūta, ka tas ir tavs cilvēks, te nu ir vietā teiciens, esam kā diena un nakts, bet viņa ir tā no kuras 'man ir ko mācīties, kaut viņa ir daudz jaunāka par mani. Ir apbrīnojams viņas spēks, drosme un spītība savu mērķu sasniegšanā. Spēja sevi koncentrēt un spēks ar ko celties arī tad, kad esi nospiesta uz ceļiem.

 

Prātam- Singa. Viennozīmīgs brīvdomātājs. Es viņu salīdzinātu ar putnu, kam vajadzīgs plašums un brīvība. Mēs netiekamies bieži, bet pēc sarunas gūstu vienreizēju enerģijas lādiņu. Es ne vienmēr piekrītu viņas skatījumam uz dzīvi, bet tā ir bauda klausīties viņā. ja tā godīgi, es pat nedaudz no viņas baidos, jo katru reizi man liekas, ka atklāju viņā ko jaunu un viņa ir pavisam savādāka nekā iepriekš.

 

Dzīves gudrībai- Zinta  Vai varat teikt, man ir pasakaina vīra māte, man būtu bijusi tāda iespēja, bet dzīve izlēma savādāk. Kad es pirmo reizi ieraudzīju viņu, tas bija astoņpadsmit gadus atpakaļ, es redzēju vienreizēji gaišu cilvēku. No viņas esmu mācījusies kādai ir jābūt mātei un vīra mātei, kāda, ir jābūt cilvēkam ar lielo burtu. Redzamies mēs ļoti reti, bet brīdī kad atvēru durvis ir sajūta, ka tikai vakar šķīrāmies.

 

Izaugsmei- Ineta. Tas ir cilvēks par kuru teiktu, ka ar viņu es ietu izlūkos. Mēs kopā esam "izēdušas pudu sāls" un mūsu draudzību stiprināja grūtu situāciju risināšana vairāku gadu garumā. Kad uzņēmāmies šo pienākumu neviena no mums nedomāja, ka tas būs smags  darbs. Pie tam zinājām viena otru tikai pēc vārda. Izejot cauri tiem pārbaudījumiem, kas mums tika uzlikti, kļuvām gudrākas un stiprākas, es ar patiku skatījos kā no jaukas mājsaimnieces veidojās, gudra drosmīga sieviete- vadītāja. 

 

Bet visas kopā, cilvēki uz ko es varu paļauties, kā pati uz sevi. Katra no viņām ir pilnīgi atšķirīgas, bet visām ir kas kopīgs, kādā dzīves brīdī viņas ir satikušas mani un es ar to ļoti lepojos.

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tevi iedvesmoja šis blogs?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bumbulis 20. jūlijs 2011 17:20

man nu gan būtu grūti nodalīt labu kaimiņu no laba drauga. kurš tad ir neīsts un kurš tad ir īsts draugs, kurš ir mazāks un kurš lielāks? kur ir tā robeža? un vai tad, ja kāds ir iepazīts tikai pusgadu vai gadu, vai tad to nevar par labu draugu saukt? aarī es nevaru no sava draugu pulka kādus dažus konkrētus izdalīt, jo kāds var justies apdalīts

nosiguldas 20. jūlijs 2011 16:39

ar gadiem ļoti labi var redzēt, kas ir draugs, bet kas labs paziņa, vai labs kaimiņš, tapēc man bija viegli atzīmēt manus īstos draugus, jo kā es teicu lai sauktos par draugu, tam ir jābūt kam īpašam un šie cilvēki manā dzīvē patiesi ir īpaši.

vabole 20. jūlijs 2011 15:29

Jauki uzrakstīts, bet es gan laikam tā nevarētu... Man būtu nežēlīgi bail aizmirst kādu no draugiem pieminēt. Draugi man ir tiešām īsts brīnums un tādi, uz kuriem varu paļauties, kuriem varu uzticēties, katrs brīnišķīgs pa savam, lai cik īsu vai garu laiku iepazīts. Ja izceltu tikai dažus, tas nebūtu ne godīgi, ne taisnīgi pret pārējiem. :)

Ilze_Liekmane 20. jūlijs 2011 14:56

Man šķiet, ka ikvienam cilvēkam ir bijusi liela nozīme manā dzīvē, neatkarīgi vai pieredze ir bijusi pozitīva vai negatīva :) Viennozīmīgi, tuvākie draugi ir tie, kas raksturo pašu cilvēku, bez līdzīgiem uzskatiem, kopīgām idejām nevarētu pastāvēt cieša draudzība :)

laaciite 20. jūlijs 2011 14:26

JĀ- neko tādu nebiju gaidījusi, zināju, ka esam draudzenes, kaimiņienes, darba partneres, bet to ,ka izēdušas pudu sāls :).Ja godīgi, es,kā priekšsēdētāja bez tevis nebūtu nekas, kā cimdiņš bez rociņas:).
Ļoti patīkami par sevi uzzināt ko jaunu!
Paldies.

mazaa raganina 20. jūlijs 2011 13:39

Prieks, ka novērtē savas draudzenes, ļoti mīļi uzrakstīts!