Domenikss nodrošinās Viņa Svētības Dalailama vizīti ar transportu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. oktobris 2016 19:02
1058

Nobela miera prēmijas laureāts un budistu garīgais līderis Viņa Svētība Dalailama un pavadošā delegācija, savas vizītes laikā Rīgā no 10. – 11. oktobrim, tiks nodrošināta ar Mercedes–Benz automašīnām. Tā būs jau trešā Viņa Svētības vizīte Latvijā, kuras oficiālais atbalstītājs ir SIA Domenikss un tās valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska personīgi.

“Kādā no iepriekšējām vizītēm Rīgā, Viņa Svētība Dalailama atgādināja, ka cilvēka dzīves jēga ir būt laimīgam, bet laimes piepildījumu veido spēja dalīties. Savā un komandas vārdā varu teikt lielu paldies par doto iespēju atbalstīt Viņa Svētību Dalailamu savā vizītē Rīgā. Tas ir liels gods būt klāt šim Baltijas un kaimiņvalstu tik būtiskajam notikumam,” Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Jau pašlaik zināms, ka uz mācībām Rīgā ieradīsies aptuveni 4500 cilvēku no visas pasaules, gan pašmāju interesenti, gan arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas federācijas, Lielbritānijas, Vācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Itālijas, ASV, Zviedrijas u.c. valstīm. Vizītei arī akreditējušies 65 žurnālisti no visas pasaules.

Šoruden VS Dalailama dāvās mācības par senās Indijas izcilā Nalandas klosteruniversitātes zinātnieka - filozofa Dharmakirti slavenā sacerējuma “Pramanavarttika” (Dignagas traktāta par patieso izziņu komentāri) 2. nodaļu. Šajā nodaļā rodama atbilde uz jautājumu, kas nodarbina katru nopietnu garīgo praktizētāju: vai augstākais garīgo meklējumu mērķis – apgaismība – ir sasniedzams? Tieši sava īpašā dziļuma dēļ, “Pramanavarttikas” 2. nodaļa reti kļūst par mācību tēmu Rietumvalstīs, tāpēc Viņa Svētības izvēle liecina par īpašu uzticēšanos Rīgas mācību auditorijai. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies