Diena, kad notika TAS...

Kerstyna
Kerstyna 5. jūnijs 2019 10:43
687

Šajā dienā es biju nolēmusi nodoties tikai un vienīgi  terapijas eksāmena 30 jautājumiem, nopietni… tikai.

Tā nu es sēžu un urbjos caur jautājumiem un ļoooti biezām grāmatām, motivēju sevi ar to, ka , ja es atraušos no šīs nodarbes , tad es šos jautājumus neizskatīšu nekad.

Plin-pling!!! Ō, kāds man kaut ko raksta “vacapā” , interesanti, jo visus biežrakstītājus esmu apklusinājusi. Skatos  -Ō…. Esmu pievienota “SK pļāpiņām”, nu jauki…. Un tad sākās -  pling- pling… pling-pling…. …. Pastiepu jau  roku, lai apklusinātu ienākošos ziņojumus, kad dabūju pa nagiem…

-Tu ko? Pat nedomā! Tāds ekskluzīvs – laiku pa laikam attaisnoti atrauties no darba, kas tev nepatīk, mīļā, mans Slinkums skatās uz mani , kā uz mazo naivo muļķīti un smīkņā. Viņam ir manu smadzeņu skeneris, joh…

Nu labi, atrauju roku, un pievēršos aizkuņģa dziedzerim, bet mans mīļais Slinkums turpina savu monologu.

-        Tikai nesaki, ka tevi neinteresē , ko dara SK dāmas, tiešām , neinteresē? Visādas ziņas ar piegādi mājās, tev pat dators nav jātur klēpī, pietiek tik paslidināt ar pirkstu… Nekādarīšanas paradīze.

Pling- pling… sakožu zobus un neskatos… vēlreiz plin-pling… ak Dies’  tā ir spīdzināšana ar skaņu. Bet man ir jā-iz-ska-ta tie sasodītie jautājumi.

Laiks rit, telefons tik plinplingo,  un no Slinkuma pašapmierinātā smaida man jau slikti metās, tomēr jautājumi iet uz beigām…un pulksteņa  rādītāji tuvojas pusnaktij…. Urrā! Nu tas ir darīts un arī plin-pling ir beidzies….

Iekrītu gultā un TAD sāku lasīt visus miljons ierakstus…. Labvakar, manas mīļās, gan dzīvē redzētās, gan virtuāli iepazītās, viena pat ir pieminējusi manu Slinkumu… Mans Slinkums uzreiz izteica vēlmi piedalīties sarunās… nu nez, iespējams, kaut kad, kādreiz, nespēju vēl viņam piedot viņa sāņsoli tajā tālajā vasarā…. Pavedīs vēl kādu dāmu neceļos…. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 5. jūnijs 2019 15:53

:D:D:D