Diena bez auto

pece
pece 19. septembris 2012 00:00
1022

Sestdien 22.septembrī Mobilitātes nedēļas ietvaros notiks "Diena bez auto". Šogad Rīgas dome sadarbībā ar "Rīgas satiksmi" sarūpējusi iespēju uzrādot savu transporta līdzekļu līdzekļa reģistrācijas apliecību, varēs braukt bez maksas autobusos, trolejbusos un tramvajos.


Akcijas mērķis ir ieinteresēt un iepazīstināt ar sabiedrisko transportu cilvēkus, kas ikdienā to neizmanto un, iespējams, pat nezina, kur un par cik jāiegādājas biļete. "Rīgas satiksme" cer, ka akcija palīdzēs autovadītājiem pamanīt sabiedrisko transportu kā alternatīvu veidu, kā nokļūt iecerētajā galamērķī.

 

Vai tu izmantosi šo iespēju?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kalliope 19. septembris 2012 13:31

tas droši vien tāpēc, lai ar konkrēto auto nevarētu braukt neviens - reāla diena bez šī auto. vienīgi nav padomāts par tiem, kas vairāki pārvietojas ar vienu auto - vai nu visiem jābrauc ar sabiedrisko (vienam bez maksas, pārējiem - maksājot) vai arī jābrauc ar auto, kas, droši vien sanāks lētāk un izdevīgāk.

pece 19. septembris 2012 09:18

Nea :( re ko raksta Rīgas Satiksme "Sestdien, 22. septembrī, Eiropas Mobilitātes nedēļas noslēgumā - "Dienā bez auto - Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību jeb tā saucamo tehnisko pasi. "

fabrikante 19. septembris 2012 09:16

Varbūt sajaukts - domātas tiesības?...

pece 19. septembris 2012 08:54

Jā, es ar piekrītu, ka jocīgi......

kalliope 19. septembris 2012 08:46

es arī jau nopriecājos, pasaucu vīrmammu, lai skatās, ka varēs bez maksas braukt (sestdien tieši pošas uz Rīgu), jo viņai ir autovadītāja apliecība, palasīju un čušs - jo auto reģistrācijas apliecība ta viena un tā paliks mājās pie vīra. kaut kā jocīgi.

pece 19. septembris 2012 07:10

Vispār mani vēl samulsināja tas, ka bez maksas var braukt tikai ar transporta reģ. apliecību, lai gan ne vienmēr autovadītājs ir vienlaikus auto turētājs un jā, pārējiem ģimenes locekļiem dienā bez auto laikam kājām jāiet.....Tomēr varbūt kādam šī iespēja der ;)

karla 19. septembris 2012 05:23

Un ka ar citiem gimenes locekliem, kas normali parvietotos ar to pasu auto? Cik saprotu, tad baz maksas var braukt tikai auto ipasnieks??