Dāvanu laiks Sieviešu Klubā

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 17. janvāris 2012 09:50
383

Laiks blogu apbalvošanai! Esam apkopojušas pagājušajā nedēļā iesūtītos blogus, nu noskaidrojam, kurām no Sieviešu Kluba blogotājām sūtām virtuālās zvaigznītes un dāvanas? Skaties turpinājumā>>

 

 

Kopsummā,par iepriekšējo nedēļu (no 9. līdz 15. janvārim) ir iesūtīti 49 blogi, kurus ir rakstījušas 22 sievietes un vienu blogu mūsu zelta vīrietis - Armands.

 

1 zvaigznīte - Mikkygirl, Lillit, Juriste, Sandrulish, Armands, Minniite, Banderas, Mantra, Avokado, Hiperkeri, Kariiiniite, Jeanette, Laoletafashionblogger, Intasanta, Cerite.

 

2 zvaigznītes - Gucci123, Vicky, Staygolden, Nosiguldas.

 

3 zvaigznītes - Leksija.

 

7 zvaigznītes - Taschinka.

 

8 zvaigznītes - Pece, Lauritta123.

 

 

Šonedēļ par blogošanu Sieviešu Klubs dāvanās sarūpējis probiotikas Pearls - tavas imunitātes stiprināšanai. Tās ir uztura bagātinātājs, kuram piemīt visas jogurta īpašības. Raugu saturošs probiotisko kultūru maisījums labvēlīgi ietekmē kuņģa zarnu traktu, normalizējas pH līmenis un uzlabojas zarnu mikroflora. 

Vairāk par Pearls lasi šeit>>

 

 

Dāvaniņas šonedēļ ceļo pie Peces (paldies, ka izglītoji mūs ar tik nozīmīgajiem likumu grozījumiem), Laurittas123 (tavi recepšu blogi ļoti iedvesmoja!) un Cerites (paldies, ka liki mums katrai apdomāt, kas īsti ir šī brīža sievišķība). 

 

 

Pēc savām dāvaniņām nākat uz Sieviešu Kluba redakciju jebkurā darba dienā no plkst. 9 līdz 17, Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvā. 

 

Paldies visām visām, kas uztic savus blogus Sieviešu Klubam! 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauritta123 17. janvāris 2012 13:50

:*

leksija 17. janvāris 2012 13:02

(party)