Dāvanu laiks ir klāt!

Autors: , 2012. gada 18. jūlijs, 15:30:00
Dāvanu laiks ir klāt!

Kopā ar lielu paldies, arī šajā nedēļā sūtām dāvaniņas aktīvākajām blogu rakstītājām. Lai jums netrūkst iedvesmas arī nākamajā nedēļā! 

Blogs, kurš pēdējās nedēļas laikā izpelnījies visvairāk jūsu komentāru, ir „Kāds noderīgs padoms pīrādziņu mīlētājiem”, kuru iesūtīja nosiguldas.

Tāpat nosiguldas mūs iepazīstināja arī ar jaunākajām dārzkopja piezīmēm: „Vasara ir beidzot sākusies”. 

Kā paldies par aktivitāti Tev sūtām Kleenex Decor salvetes glītā kārbiņā.  

„Vai sods?” ar šādu jautājumu un tāda paša nosaukuma blogu padomu pie pārējām Sieviešu Kluba lasītājām meklēja sany203. Lai nedaudz iepriecinātu, par blogošanu Sieviešu Klubā Tev dāvinām DVD „Esi skaista ikdienā”!

Un vai jūs jau esat izmēģinājušas heimas recepti kūkai ar karameļu virsu? Par šo gardo receptīti heimai kopā ar lielu paldies sūtām arī dāvaniņu „Donat Mg“ – ekskluzīvu dabīgo, gāzēto minerālūdeni!  

Dabīgais minerālūdens Donat Mg satur brīvo ogļskābo gāzi, tiek iegūts no dziļiem pazemes urbumiem Rogaška Slatina, Slovēnijā. Ūdens satur magniju, kalciju, nātriju un bikarbonātus.Jau vairāk kā 100 gadus slovēņi izmanto šo ūdeni veselības uzturēšanai. Medicīniskie pētījumi liecina, ka šis ūdens ir lietojams gan profilaktiski, gan kā ārstēšanas sastāvdaļa pie noteiktām slimībām.

Un vēl, protams, pie dāvaniņas tiek viena no aktīvākajām komentētājām, kura šoreiz izraudzīta pēc nejaušības principa. Un tā ir Sieviešu Kluba lasītāja noelle! Tev dāvinām Kleenex balsam salvetes

Pēc dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu- Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!  

Atceries, Sieviešu Klubā ir izdevīgi gan blogot pašai, gan komentēt publicētos rakstus un citu iesūtītos blogus, jo arī turpmāk kādai no jums tiks jauka veicināšanas balviņa!

Tavs Sieviešu Klubs