Dāvanu laiks ir klāt!

18. jūlijs 2012 15:30
470

Kopā ar lielu paldies, arī šajā nedēļā sūtām dāvaniņas aktīvākajām blogu rakstītājām. Lai jums netrūkst iedvesmas arī nākamajā nedēļā! 

Blogs, kurš pēdējās nedēļas laikā izpelnījies visvairāk jūsu komentāru, ir „Kāds noderīgs padoms pīrādziņu mīlētājiem”, kuru iesūtīja nosiguldas.

Tāpat nosiguldas mūs iepazīstināja arī ar jaunākajām dārzkopja piezīmēm: „Vasara ir beidzot sākusies”. 

Kā paldies par aktivitāti Tev sūtām Kleenex Decor salvetes glītā kārbiņā.  

„Vai sods?” ar šādu jautājumu un tāda paša nosaukuma blogu padomu pie pārējām Sieviešu Kluba lasītājām meklēja sany203. Lai nedaudz iepriecinātu, par blogošanu Sieviešu Klubā Tev dāvinām DVD „Esi skaista ikdienā”!

Un vai jūs jau esat izmēģinājušas heimas recepti kūkai ar karameļu virsu? Par šo gardo receptīti heimai kopā ar lielu paldies sūtām arī dāvaniņu „Donat Mg“ – ekskluzīvu dabīgo, gāzēto minerālūdeni!  

Dabīgais minerālūdens Donat Mg satur brīvo ogļskābo gāzi, tiek iegūts no dziļiem pazemes urbumiem Rogaška Slatina, Slovēnijā. Ūdens satur magniju, kalciju, nātriju un bikarbonātus.Jau vairāk kā 100 gadus slovēņi izmanto šo ūdeni veselības uzturēšanai. Medicīniskie pētījumi liecina, ka šis ūdens ir lietojams gan profilaktiski, gan kā ārstēšanas sastāvdaļa pie noteiktām slimībām.

Un vēl, protams, pie dāvaniņas tiek viena no aktīvākajām komentētājām, kura šoreiz izraudzīta pēc nejaušības principa. Un tā ir Sieviešu Kluba lasītāja noelle! Tev dāvinām Kleenex balsam salvetes

Pēc dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu- Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!  

Atceries, Sieviešu Klubā ir izdevīgi gan blogot pašai, gan komentēt publicētos rakstus un citu iesūtītos blogus, jo arī turpmāk kādai no jums tiks jauka veicināšanas balviņa!

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 18. jūlijs 2012 21:28

Mīļi sveicieni meitenēm! (F) (party) (angel)

nosiguldas 18. jūlijs 2012 16:33

:)jauki saņemt dāvaniņu, paldies

Sieviešuklubs.lv 18. jūlijs 2012 15:47

Jā, uz tikšanos, gaidīsim pēc balviņām! ;)

Sieviešuklubs.lv 18. jūlijs 2012 15:46

Ļoti gaidīsim jauno kūkas receptīti! :)

Noelle 18. jūlijs 2012 15:42

Ooo, PALDIES! :) Negaidīts, bet patīkams pārsteigums! :) Tad jau uz tikšanos :)

pece 18. jūlijs 2012 15:38

(F) (F) (F)

heima 18. jūlijs 2012 15:37

Liels paldies, negaidīju gan ,jo es jau tik sen neko nebiju rakstījusi un sūtījusi. Tagad citi pienākumi un gatavot laiks mazāk.
Bet drīz būs vēl viena garda kūka:D

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam