Dāvanu laiks!

22. augusts 2012 15:00
501

Sieviešu Klubs saka PALDIES aktīvajām blogerēm! Ieskaties, kuras no jums šonedēļ tiek pie dāvaniņām.

Par aktīvu darbošanos Interjera klubiņā apbalvojam viktoriju! Viņa mums deva padomus kā vienkārši organizēt mantas un ieteica dizaina padomus mazām virtuvēm. Mēs novērtējām arī 8 padomus labākai fotogrāfijai. Tev, viktorij, dāvinām The Body Shop Pitaijas lūpu sviestakrēmu.

Tāpat The Body Shop Pitaijas lūpu sviestakrēmu par aktivitāti Sieviešu Klubā dāvinām arī leksijai! Viņa mums atklāja receptes sejas maskām pašas spēkiem, kā arī mudināja diskutēt par to vai apģērbu gludināt vai negludināt?

Par sievišķīgo blogu Esi Tu pati – Sieviete! milasaulitei dāvinām Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā”!

Savukārt par aktīvu rakstu un blogu komentēšanu paldies ar nelielu dāvaniņu sakām barbarellai. Viņa tiek pie Kleenex Decor salvetēm glītā kārbiņā Apsveicam!

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

 

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
22. augusts 2012 15:06

mīļš paldies! :$