Dāvanas Jāņiem, Līgām un ne tikai!

pece
pece 19. jūnijs 2011 00:00
855

Man arī nav sveši brīži, kad vajag sameklēt foršu dāvanu un nespēju neko tādu izdomāt. Tomēr mani pēdējā laika atklājumi ir:

Grāmata - komplekts "Est ir manā dabā", kurā ietilpst gan pavārgrāmata, gan video receptes, gan karte ar labākajām piknika vietām, gan sērkociņi iekuram, sāls maltītei un videi draudzīgi galda piederumi. Tā noderēs tiem, kuriem patīk gatavot ēst.

Vēl viena, manuprāt, ļoti forša dāvana ir biļešu paradīzes elektroniskā dāvanu karte. Kāpēc tieši elektroniskā? Jo to var izmantot kā parastu norēķinu karti! Izmanto tik cik vajag un atlikums saglabājas, tērē kaut desmit piegājienos! Starp citu, noderētu arī Jāņos, lai apmeklētu kādu pasākumu.

Un ja nu izdomājam kādu iepriecināt ar ko lielāku, tad patīkamus brīžus var uzdāvināt kaut ko no Dāvanuservisa vai Weekendbox. Ja nu nespējat vienoties ar sevi, kas labāk piestāvētu jubilāram var uzdāvināt Weekendbox - izvēle no 45 aktīvās atpūtas piedāvājumiem vai 22 skaistumkopšanas piedāvājumiem.

Līdzīgs piedāvājums ir arī Dāvanu servisam - dāvanu komplekts Kungiem, Dāmām vai Pilnai laimei.

 

Katrā ziņā - šīs ir pārbaudītas vērtības mūsmājās!

 

Info un foto no: www.zvaigzne.lv

www.davanuserviss.lv

www.weekendbox.lv

www.eureka.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 19. jūnijs 2011 20:40

(Y)