Dāvanas, dāvaniņas!

1. decembris 2012 17:20
546

Šodien pasniedzam dāvaniņas un sakām paldies aktīvajām Sieviešu Kluba blogerēm! Ieskaties, varbūt tieši tu tiec pie kādas noderīgas izdevniecības "Zvaigzne ABC" grāmatas.

Šajā nedēļā meitenes bijušas ļoti aktīvas, tāpēc pašām aktīvākajām steidzam pasniegt nelielas dāvaniņas!

Par nezūdošu aktīvitāti visas nedēļas garumā grāmatu "Kviešu zelmenis" pasniedzam Cerītei. Paldies par taviem diskusiju raisinošajiem blogiem: Sieviete sievietei: uztraukšanās par visu un par ne ko, Sieviete sievietei: atkarība no ēdiena, Sieviete sievietei: atkarība no šausmām, Sieviete sievietei: atkarība no "burkāna", Sieviete sievietei: sīkatkarības.

Kviešu zelmenis ir kviešu graudu zaļie dzinumi, kas bagātīgi satur dabiskos vitamīnus, minerālvielas, hlorofilu un enzīmus koncentrētā daudzumā. Zelmeņa un tā sulas lietošana uzturā ir unikāls veids, kā uzlabot veselību un aizsargāties no slimībām, un to izdarīt ir tik vienkārši! Uztura pētniece Anna Vigmore grāmatā “Kviešu zelmenis uzturā” izskaidro visu nepieciešamo par kviešu zelmeņa audzēšanu, lietošanu pārtikā un izmantošanu veselības stāvokļa uzlabošanai.

Vairāk par grāmatu lasi šeit.

Ar aktivitāti šonedēļ izcelās arī Sandero. Tev paldies par blogiem "Noskaņu amplitūdas" un "Šī mazā meitene" sakām ar grāmatu "Diedzējumi uzturā".

Dīgsta stadijā auga uzturvērtība ir pati augstākā, padarot katru sēkliņu par ārkārtīgi koncentrētu pārtikas produktu. Uztura pētniece Anna Vigmora atklāj šīs lieliskās pārtikas noslēpumus. Dīgsti ir dzīvs uzturs, kas organismā rada sārmainu vidi, turklāt dīgstos negaist vitamīni un uzturvielas, salīdzinot ar lielveikalā nopērkamiem dārzeņiem, kuri sāk zaudēt uzturvielu bagātību uzreiz pēc to novākšanas. Diedzējumi nostiprina cilvēka imūnsistēmu, veicina vielmaiņu un palielina enerģiju. Pavisam vienkārši var izdiedzēt griķus, kviešu graudus, Ķīnas pupiņas, lēcas, redīsu sēklas, lucernas sēklas un daudzas citas sēklas un graudus. Arī izmērcētos riekstos pamostās dzīvības spēks. Izmantojot diedzējumus, ikvienam ir iespēja papildināt savu ēdienkarti ar dzīvo uzturu visa gada garumā!

Vairāk par grāmatu lasi šeit.

Savukārt par dalīšanos pieredzē cīņā ar liekajiem kilogramiem blogā "Beidzot saņemos diētai!" un par ātrā desertiņa un gardās vistiņas recepšu iesūtīšanu paldies sakām Karakedi. Tev dāvinām grāmatu "Pirmie soļi modes dizainā".

Grāmata "Pirmie soļi modes dizainā" ļaus katram iejusties modes mākslinieka lomā un radīt neatvairāmus tērpus. Šajā izdevumā soli pa solim atklāsiet zīmēšanas pamattehniku, dažādu krāsu flomāsteru un zīmuļu izmantošanas iespējas, daudzveidīgu faktūru attainošanas paņēmienus, kā arī mācīsieties uzzīmēt cilvēka figūru.

Vairāk par grāmatu lasi šeit.

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2. stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2. stāvs!

 PALDIES sakām arī visām pārējām Sieviešu Kluba meitenēm, kuras ir kopā ar mums un dalās savā pieredzē komentāros. Esiet aktīvas un turpiniet blogot arī turpmāk!

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
leksija 2. decembris 2012 17:25

Sveiciens! (party)