Dāvanas blogerēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. decembris 2017 09:53
1372

Paldies visām par piedalīšanos Sieviešu Kluba konkursos!

Prieka mirkļu konkursa uzvarētāja ir

VesmaSk

Dāvanā izdevniecības "Kontinents" grāmata

Ketrina Krofta "Kamēr tu gulēji"

20171204111011-16606.jpg

Šokējošs psiholoģisks trilleris pārsteidz ar pavērsienu asumu un vērienīgu ātrumu.

Meli un noslēpumi ir tikšķošas bumbas ar laika degli,

kas gaida brīdi, kad varēs nodarīt vislielākos postījumus... 

Tara Logana negaidīti pamostas svešā gultā. Viņa neatceras, kā tur nokļuvusi, un vīrietis viņai līdzās nav viņas vīrs. Turklāt viņš nepārprotami ir miris…

Vēl vakar dzīve bija perfekta. Šodien viss jau ir meli.

***

Ziemassvētku gaidīšanas konkursa uzvarētāja ir

Inleila

Dāvanā izdevniecības "Kontinents" grāmata

Klēra Sendija "Ne gluži ideāla ģimene"

20171124123023-63211.jpg

Mīlestība staro no katras lappuses!

Fērnai Kārlailai nav laika turēt rokas klēpī. Par laimi, viņa mīl savu lielo, nepavisam ildeālo ģimeni, jo tieši viņa ir tā, kas mazgā veļu, atbluso suni un piedevām vēl vada pati savu biznesu. Sātīga maltīte allaž ir spējusi vienot Kārlailus, tomēr viena gada laikā atrodas ne mazums jautājumu, kas sašķeļ ģimeni.

Un te... Draudīgi mākoņi savelkas pār saulaino pagalmu.

Plūcis laurus reklāmas biznesā, vīrs ir izlēmis atgūt jaunības sapni – beidzot kļūt par īstu rokzvaigzni, turklāt nu viņš var atļauties algot īstu aģentu. Ja vien šis aģents nebūtu brīva un pievilcīga sieviete...

Pusaudzis Olivers ir nolēmis, ka ir pietiekami liels un mācības vidusskolā ir tīrā laika izniekošana. Turklāt viņa draudzene nes zem sirds viņu bērnu, tāpēc vecāku ietekmes tagad ir kļuvušas liekas.

Fērnai par laimi ir atbalsta komanda – astoņgadīgā meitiņa Telula – kaismīga sieviešu tiesību aizstāve. Savam vecumam neciešami gudra, turklāt prot skaļi pastāvēt par vienīgo pareizo – savu viedokli. Kur tad vēl sunene Bodika, kas par gardu kumosu un pastaigu parkā piekrītīs visam, ko saka Fērna.

Lai laime būtu pilnīga un absolūta, pie Fērnas pārvācas tante Nora, kuras raksturs ir kā verdošs vulkāns un iejūtības tik cik izsalkušam krokodilam. Nora, kura ir nedalāmā komplektā ar savu mūžveco kaķi, kura labdzimtība paģēr tiesības būt galvenajam noteicējam un vienīgajam upurim šajā trakajā barā.

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Inleila 22. decembris 2017 13:49

Mīļš paldies!