Dārzkopja piezīmes - virtuālā stādu audzētava

nosiguldas
nosiguldas 25. aprīlis 2012 13:06
748

Sveiciens visiem, visiem, es esmu atgriezusies, lai turpinātu iesāktos un nepabeigtos darbiņus.

Kas notiek manā dārzā jau minēju rakstā par pavasara dārza darbiem. Tagad par tuvākajām aktualitātēm un to ko vēlos piedāvāt.

Tuvojās brīvdienas ar ļoti jauku laiku, tas nozīmē, ka maksimāli laiku izmantošu lietām, kas vēl nav sakārtotas. Zālāju jāizgrābj no sūnām un vecās zāles.

Vietā, kur līdz šim auga dzērvenes pārvietosies no cita dārza stūra ūdens baseiniņš ar ūdensrozēm, rezultātu parādīšu pēc darbošanās. Varu piebilst, ka ūdensrozes aug jau četrus gadus, ne reizi tās nav pametušas ūdeni un ļoti mierīgi pārziemojušas iesalušas ledū.

Jāiztīra avenes, nesen dzirdēju, ka rudens avenes, ja nenogriež līdz zemei, tās ražo ātrāk tikai ogas ir mazākas. Būs jāpamēģina.

Jā, ja atceraties, stāstīju par meža lakšiem, tie ir ieaugušies manā dārzā zem lazdas un jau gatavi ēšanai. Kazenes gan laikam nebūs pārziemojušas, bet vēl jau nevar zināt.

Ir pāris rozes, kas ziemu nav pārcietušas, bet par to vairs nebēdāju, esmu atradusi labu izeju, tagad arī parka rozes ir dažādās formās un krāsās.

Bet tagad par to ko vēlos piedāvāt:

Kādu laiku atpakaļ piedāvāju iespēju ko nosaucu par virtuālo stādu audzēšanu. Tagad to pašu piedāvāju ar dārza augiem un puķēm!

Man ļoti nepieciešami lielo dārza margrietiņu stādi, iespējams kādai no Jums ir, pretī gaidu to kas nepieciešams Jums, ja nebūs man varbūt būs kādai citai lasītājai.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Un kādi dārza darbi gaida tevi? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
elzakokle 29. aprīlis 2012 08:25

Vai !Es esmu Ventspils novadā.Uz Rīgu braucu reizi gadā.

nosiguldas 26. aprīlis 2012 08:41

man nav nevienu, tā kā būšū ļoti priecīga, ja varēšu palūgt stādīņus no abām. No kuras puses esi, Es no Siguldas. Vai bieži brauc uz Rīgu.

elzakokle 25. aprīlis 2012 16:50

Man ir lielās margrietas,bet kuras vajag ar šķeltajiem galiem vai parastās?Un kā nogādāt?