Dārzkopja piezīmes- vasara ir beidzot sākusies

nosiguldas
nosiguldas 10. jūlijs 2012 13:40
697

Mans atvaļinājums beidzies un atkal esmu kopā ar Jums. Kas tad jauks notika pa divām nedēļām. Pirmkārt beidzot sākās vasaras cienīgs laiks. Kabači, gurķi un ķirbji atsāka augšanu, jo līdz šim likās, ka viņi ir neizpratnē par notiekošo. Ziedi plaukst viens pēc otra un tagad rada bažas, ka arī ziedi, kam jāzied augustā tūlīt sāks ziedēt un tad jau rudens klāt.

tās ir savvaļas gladiolas un zied viņas nedaudz par agru.

labprāt palielīšos ar savām skaistajām pelargonijām, kas zied visā savā skaistumā.

Krāsu un formu daudzveidība ir nepārspējama. Sākot no balta līdz tumši sarkanai, raibas, lielākiem un mazākiem ziediem. Gribētos arī pie dzelttenām tikt, bet Latvijā vēl neesmu redzējusi.

Te mans lepnums, kā jau iepriekš rakstīju dīķītis mainīja savu atrašanās vietu un nu pirmais ziediņš, gaidu arī dzelteno, bet tā pagaidām gan nesteidzās mani iepriecināt ar ziediem.

Pirmie gurķi jau apēsti un siltumnīcā veidojas tomāti. Vakar nolasīju ķiršus un konstatēju, ka tie melni kļuvuši dažu dienu laikā. Arī jāņogas jau liekamas burciņā. Vienīgā nelaime-GLIEMEŽI. Apdomāju iespēju dārzā ialaist dzīvot pīli, saka ēdot gliemežus un augus neaiztiek.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā Tu cīnies ar gliemežiem dārzā? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 12. jūlijs 2012 13:26

Mums arī vēl jāņogas un upenes zaļas...Tev smuks tas dīķītis! (Y) (F)

mazaa raganina 10. jūlijs 2012 16:46

Manas jāņogas gan vēl nav gatavas.

nosiguldas 10. jūlijs 2012 15:20

būs mēslojums :D

pece 10. jūlijs 2012 15:02

Gliemji - nolasīt. Pīles apēd gliemjus tomēr es to neizvēlētos, jo pīle ne tikai ēd, bet arī pārstrādā un tas viss paliek turpat kur staigā.