Dārzkopja piezīmes- puķu dārzs uz palodzes

nosiguldas
nosiguldas 9. decembris 2011 14:30
620

Esmu atgriezusies un tagad tumšajā laikā runāsim par to, kas notiek uz mūsu palodzēm ziemā. Ar ko ziema ir īpaša un meklēsim receptes problēmām, kas skar mūsu zaļos draugus laikā kad dienas īsas un aukstas.

 

 

Ārā ir auksts un jācer, ka visi rudens darbi pabeigti. Tagad gaidīsim pastāvīgu salu un tad jādodas uz mežu pēc egļu zariem, lai pabeigtu segt rozes. Rododendrus, īves, un kanādas egli iesaku apsegt ar plēvi, es lietoju pretsalnu plēvi.

 

 

 

 

Tas paglābs no spilgtās pavasara saules un vēl pie mūsu ziemām bieži salu nomaina atkusnis, tapēc šajā laikā ieteicams rododendru apliet ar siltu ūdeni, lai arī sasalušās saknītes var padzerties.

 

Nu lūk tagad esam siltā istabā, kamīnā sprēgā malka, ir silts un kas var būt skaistāks kā ziedošs ziemassvētku kaktuss. Ceru, ka visas atcerās, ka šis brīnums mīl nelielu klusuma periodu, es parasti nelaistu viņu visu novembri. Ja nu tomēr par to piemirsts un nekas neliecina par to, ka kaktuss ziedēs, uztaisam īso miera periodu tagad, tikai uzmanīgi sekojam kā parādās ziedpumpuri laistīšana jāatsāk un nenāks par sliktu arī mēslojums.

 

 

 

Miera periods iestājies arī hipeastriem un amariļļiem, tie jau ir nometuši lapas un netiek laistīti, pēc mēneša, diviem gaidam ziedpumpurus. Vēršu Jūsu uzmanību, istabas augiem vieglāk pārziemot vēsās telpās.

 

Jauku Jums nedēļas nogali.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 12. decembris 2011 11:18

Jā, Ziemassvētku kaktusiņš ziemā ir tik skaisti!
(Y) (F)