Dārzkopja piezīmes: mirkli apstājies

nosiguldas
nosiguldas 2. augusts 2011 13:27
559

Nu ko šobrīd ir jaukākais laiks, jo vasaras ziedi vēl nav noziedējuši, bet rudens tikko sāk ziedēt. To gribēju parādīt savā fotoblogā. Īpašu sveicienu sūtīju minnītei, tur bija dzeltenie pelašķi, kas vienā no diskusijām izŗaisīja interesi un protams tikko apspriestās aveņu zemenes ar kuru stādiņiem mēs noteikti apmainīsimies.

 

Krāsas un formas dārzā ir viekārši pasakainas, piesātinātas un sulīgas. No rīta dārzs smaržo pēc flokšiem, aprakstīt smaržu nevaru, bet patiesi jauki.

Žēl, ka nu jau diezgan izteikti jūt, ka tuvojas rudens, šorīt bija pavisam dzestrs un arī rasa nebija vairs tik silta un patīkama, tapēc novēlu izbaudīt šo jauko laiku un vēl jāsāk gatavoties, tūlīt būs jāsāk ievākt viengadīgo ziedu sēklas.

Visā visumā gan par vasaru šogad nevar žēloties, jo bija gan karsts, gan lietus, manā dārzā viss aug griezdamies. Tikko novācu ķiplokus, ja tas nav izdarīts, tad ir pēdējais laiks un tad kārtīgi jāizžāvē. Sēklai ieteikšu atstāt pašus lielākos un skaistākos ķiplokus, tie dos labāku ražu nākošā gadā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 4. augusts 2011 08:52

es gan ceru, ka dālijas sāks ziedēt tuvāk septembrim, jo man arī viens 1. septembra pasākums, pirmā bērnudārza diena.

mazaa raganina 3. augusts 2011 08:32

Eh, rudens elpa dārzā jūtama jau krietnu laiku.Man rudens patīk, bet šogad vēl negribu laist vasaru vaļā, bet dārzs dveš rudens elpu. Asteres zied griezdamās, cerams, ka līdz septembrim vēl kāda puķe dārzā būs palikusi.

Cerīte 2. augusts 2011 19:24

Skumjais skaistums-es ari staigāju,priecājos un jūtu rudens tuvošanos.Pilnā sparā jau man zied ari asteres.

kintijasieviesuklubslv 2. augusts 2011 16:20

cik krāšņi zied tavs dārzs! (Y)