Dārzkopja piezīmes- gājiens uz kokaudzētavu

nosiguldas
nosiguldas 12. maijs 2011 10:56
500

Nu ko, šodien par patīkamu laiku, ko pavadīju augu paradīzē -Baltezera kokaudzētavā.

 

Kā jau iepriekš rakstīju, gribu šogad iestādīt lielogu dzērvenes. Visu ziemu meklēju informāciju kur audzēt, kā, kā gatavot zemi un kur nopirkt stādus. Tā nu atradu, ka stādi maksā 0.90 Ls Baltezera kokaudzētavā. Vakar vēl reizi ieskatījos mājas lapā un tur bija vēl viens jauks pārsteigums, augiem ir lielas atlaides- spirejas, klinšrozītes, grimoņus u.c. var nopirkt par latu.

 

 

Tā nu beidzot devos uz Baltezeru, jā vēl uz filiālēm Rīgā atlaides nedarbojas, tikai pašā kokaudzētavā. Audzētava atrodas meža vidū, no laukumiņa, kur novieto automašīnu, paveras jauks skats uz sakoptu teritoriju, kuras kreisajā pusē ir tirdzniecības vieta. Tākā teritorija liela uzreiz devos pie pārdevējas ar jautājumu par sen kāroto pirkumu. Atbilde bija "- stādi beigušies.

 

Es šaskumu ne pa jokam, pārdevēja pasmaidīja un pasauca vēl kādu kundzi, kas strādā un viņas abas smaidot teica, lai nedaudz pagaidu, ja jau braukts pakaļ tikai dzērvenēm un vajadzīgi trīs stādi, varbūt būs iespēja palīdzēt.

 

Mēs izstaigājām visu teritoriju un tur patiesi bija, ar ko acis iepriecināt, arī dažādu daudzgadīgu garšaugu klāsts, to ir jāredz pašām. Pēc kāda brīža atnāca dārzniece ar stādiņiem, tā es tiku pie savām dzērvenēm, kas gaida brīvdienas un tad tiks novietotas ieplānotā vietā.  Bija patīkami, gan apkalpošana, gan attieksme, labs garastāvoklis visai atlikušai dienai.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 12. maijs 2011 12:35

to vērtēsim domāju pēc gada, bet došu ziņu

minniite 12. maijs 2011 11:46

Prieks,ka pavadīji labi lauku un tiki pie kārotā.
Jānovēl vien,lai laba raža!