Dārzkopja piezīmes: dabas veltes mūsu figūrai

nosiguldas
nosiguldas 7. februāris 2012 00:00
902

Tā kā šis laiks mums ir īpašs ar to, ka esam apņēmušās nedaudz kļūt sladākas arī es nedaudz pakavēšos mazos padomos, kas varētu līdzēt mērķa sasniegšanā.

 

 

Mūsu slaidumam ļoti noderēs visiem labi pazīstamais ķiploks,  kas satur allicīnu,. Allicīns izrādās iedarbojas arī uz svara samazināšanu. Ķiploks noteikti palīdzēs notievēt, ja iekļausiet to savā ēdienkartē. Tikai jāatcerās ka alicīns - ķiploku aktīvā sastāvdaļa, pazūd stundu pēc to nolobīšanas vai sagriešanas. Te nu viela pārdomām ēst īstu ķiploku, vai ķiploku tabletes. Vēl izrādās ja četrus gadus pēc kārtas katru dienu ēd ķiplokus, organisms kļūst jaunāks par gadiem desmit, tas ir ja man ir četrdesmit, tad pēc četriem gadiem jutīšos kā 34. Gadus veca. Nebūtu slikti arī tā izskatīties.

 

Tagad nedaudz meditācijai un jaukai vientulībai vannas istabā.

 

 

 

Visas esam dzirdējušas par mālu izmantošanu skaistumkopšanā, izrādās ne tikai. Māli ir dažādās krāsās, piemēram, zilā, zaļā, baltā, violetā, sarkanā, rozā  krāsā. Mālu struktūra var būt diapazonā no rupjiem līdz ļoti smalkiem un gaisīgiem. 

 

Regulāras peldes mālu vannā palīdzēs atbrīvoties no liekā svara un celulīta. Lūk arī recepte:

 

100-300 g mālu vannas ūdenī. Relaksējamies līdz vannas ūdens sāk atdzist, tad noskalojamies ar tīru ūdeni. Vēlams mālus iebērt auduma cimdiņā, lai novērstu cauruļu aizsērēšanu.

 

Pēc vannas īstais laiks jaukai zāļu tējai un ko tad mums iesaka Dr Tereško

 

Informācija par preci:


Satur augus, kam ir vielu maiņu un apetīti ietekmējošas īpašības, kas izraisa ķermeņa svara samazināšanos.

 

1 ēdamkarote satur:


Ugunspuķes laksti – 0.39 g Garsas laksti – 0.39 g Zvērenes laksti – 0.39 g Lucernas laksti – 0.39 g Vārpalas saknes – 0.07 g Trejkrāsu vījolītes laksti – 0.03 g Maura sūrenes laksti – 0.03 g

 

Iepakojumā ietilpst 38 ēdamkarotes. Kopējais svars 60 g.

 

Pagatavošana un lietošana: ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, liek uz uguns, kad ūdens sāk vārīties, katliņu noņem, ļauj ievilkties 15-20 min., nokāš. Lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā 10-15 min. pirms ēšanas.

 

Vēl gribu pievērst Jūs  uzmanību kādam brīnumlīdzeklim, kas personīgi man palīdzēja.

 

Zīdkoka lapas

 

 

 

Jau gadsimtiem zīdkoki ir brīvi auguši Japānas kalnu apvidū. Zīdkokiem ir raksturīgas skaistas salātzaļas lapas, zem kurām slēpjas zīda kokoni. Senos laikos tieši zīda dēļ zīdkoki tika plaši audzēti, bet, tad atklājās arī lapu ārstnieciskās īpašības, un zīdkoki ieguva gluži vai zelta vērtību un tāpēc tika turēti lielā noslēpumā no citām tautām.

 

Kam būtu ieteicams lietot zīdkoka lapu tabletes:

• ikvienam, kas uzturā lieto daudz saldumu un miltu izstrādājumu un vēlas samazināt svaru;

• ikvienam pēc 40 gadu vecuma, un jo īpaši, ja uzturā lieto daudz saldumu un miltu izstrādājumu, – 2. tipa cukura diabēta profilaksei;

 

Pie mums šis līdzeklis pieejams kapsulās, kas saucas Mulberry( uztura bagātinātājs) , jārēķinās, ka viņas ir diezgan dārgas un palīdz tikai tad, ja tās dzer regulāri kā teikts anotācijā.

 

(dr. Barkāne)

 

Ceru ka arī Jums, kas no piedāvātā noderēs.

 

Avots: www.delfi.lv

www.fitoterapija.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies