Dārza lietu klubiņam viens gadiņš

nosiguldas
nosiguldas 8. februāris 2012 11:45
578

Šodien dārza lietu klubiņa dzimšanas diena. Mums ir gadiņš, Tieši pirms gada 8.februārī Sieviešu klubā iznāca pirmais raksts no rakstu sērijas DĀRZKOPJA PIEZĪMES. Kopā esam izlasījušas un izdiskutējušas 60 dažādas tēmas. Paldies Jums par to, ka esat un mani atbalstat.

 

 

 

Kā tad viss sākās?

 

Gadu atpakaļ sieviešu klubs uzsāka klubiņu saimnieču meklēšanu. Dārza lietu klubiņš bija viens no pirmajiem un uzsākām to mēs kopā ar minniiti, bet vēlāk jau turpināju viena. Par ko tad rakstu, rakstu par lietām, kas man tuvas, kuras esmu pati izmēģinājusi. Ir lietas, kas arī man ir jaunas un meklējot materiālus jaunai tēmai, pati iegūstu daudz jaunas zināšanas. Ļoti nozīmīgi man ir Jūsu komentāri, jo arī no tiem es smeļos zināšanas, par ko gribu pateikt lielu paldies.

 

Kāds ir bijis šis gads?

 

Patiesi foršs, esmu sākusi darīt lietas par kurām agrāk tikai pasmīnēju un goda vārds gūstu no tā gandarījumu.

 

Kas ir paveikts?

 

Man grūti pateikt, Šo vērtējumu atstāšu Jūsu ziņā.

 

Kādi mērķi?

 

Es noteikti turpināšu iesākto, man ir bijusi tāda klusa ideja par nelieliem konkursiem, kurus par savu tēmu varētu izsludināt es. Kā tas būs un vai būs, par to tuvāk vasarai.

 

Mans novēlējums?

 

 

 

Ir kāds teiciens, kam nevaru nepiekrist - ar mums notiek lietas, kam jānotiek, tās notiek tieši tajā laikā, kad tas ir nepieciešams. Tā bija ar mani un sieviešu klubu. Tātad tam bija jānotiek. Šī ir mana īstā vieta un es te jūtos labi, ko no sirds novēlu arī Jums.. ....

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 8. februāris 2012 16:43

paldies Kintija, man pašai tāds gandarījums, es paskatījos iepriekšējos rakstiņus un skaits arī mani patīkami pārsteidza. Es patiesi no sirds saku paldies visām meitenēm, kas mani lasa un komentē.

kintijasieviesuklubslv 8. februāris 2012 16:36

Paskat, jau gads ir pagājis? Laiks tik tiešām skrien vēja spārniem. Paldies Nosiguldas par noderīgā klubiņa vadīšanu! Arī manās mājās ir izmēģināti tavi padomi :) un Sieviešu Kluba birojā skaisti aug tevis stādītā puķīte :) Sumināta gada jubilejā! Nāc ciemos, Tevi gaida jubilejas dāvaniņa :)