Dabīgo smaržu pagatavošanas meistarklase

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2018 07:34
1027

Sieviete- Dieviete, sieva un māmiņa...tik daudz skaistu uzdevumu. Kā uzpildīties? Kā atjaunoties? Kā gūt prieku, iedvesmu un enerģiju? Šajā augu smaržu vakarā nelielā, jaukā kompānijā, svecītēm degot, runāsim, izsmaržosim gandrīz 90 dažādus aromātus un uzpildīsimies.

Smaržu meistarklase: Ejam dziļumos!

Gatavosim dabīgas smaržas no augu ēteriem! Vispirms nedaudz iepazīsimies ar augu iedarbību, pasmaržosim, izvēlēsimies savus aromātus. Ne tik vien tos, kas visvairāk patīk pēc to smaržas! Arī pēc to iedarbības! Saņemsim divus labumus - ne tik vien skaisti smaržosim, bet arī gūsim šo ēteru unikālo dziedinošo iedarbību!

- Vai Tu zini, ka smaržas mūs ietekmē vairāk, nekā mēs spējam iedomāties? 
- Vai Tu zini, ka tās ir smalkumsmalkas mikrodaļiņas, kas caur degunu nonāk mūsu smadzenēs un asinsritē - un tur paveic lielus darbus?
Par to uzzināsim šajā vakarā!
- Kādi Augi ir atslābinātāji, kādi- enerģijas devēji.
- Ko labu mums dara Paolo Santo, Kadiķis, Muskatsalvija, Vībotne, Klinšrozīte, Raudene, Ciedrs, Liepa un daudzi citi ļoti bagāti un dāsni koki, augi un to ēteri.

Vakara praktiskajā daļā jauksim katrs sev piemērotākās dabīgās smaržas ar "īpašo nodomu".Un abās daļās paraleli smaržīgajam procesam baudīsim tēju/kafiju un gardumus!

Nodarbību vada Ilze Datava, aromaterapeite, māksliniece

20181022125218-34403.jpg

 Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 25

Piesakies nodarbībai šeit >>>


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies