Cilvēka nedalāmais draugs – viņa augstība Telefons

pece
pece 10. maijs 2011 12:22
912

Atļaušos apgalvot, ka mūsdienās, Latvijā ikvienai jaunai sievietei ir vismaz viens labi pieradināts draugs, no kura ir tik grūti šķirties un kad viņš nav ar mums, tad reizēm jūtamies kā bez rokām. Pareizi – tas ir viņa augstība Telefons!

Tā runā, ka šobrīd jaunā paaudze ierodoties šajā pasaulē ar mobilo Telefonu vienā rokā un lapiņu ar bērnu tiesību aizsardzību organizāciju telefona katalogu otrā.

 

Tas, kas mani satrauc ir mūsdienu Telefonu atpalicība un neizglītotība labās manierēs. Laikam mūsdienās tiem telefoniem ir slikta izglītības sistēma – zvana laikā un nelaikā, sapulcēs, koncertos un pasākumos. Un nabaga Telefona īpašniekam, protams, nekas cits neatliek, kā atbildēt vietā un nevietā uz telefona zvaniem, lai šo nejauko, neaudzināto un neizglītoto apklusinātu.

 

Kādreiz šī problēma nepastāvēja. Ja atceraties, tad visi Telefoni bija piesieti pie vadiņiem. Laikam traki grūti pakļāvās dresūrai un nebija iedīdāmi labās manierēs. Piesien un miers! Nekur aizvazāties nevar, paslēpties nevar un vietās, kur nebūtu jāzvana arī ierasties nevar!

 

Nesaprotu, kurš bija tas idiots, kurš deva iespēju telefoniem nekontrolēti steberēt pa pasauli, pirms tam ielienot īpašnieka somā, kabatā, maciņos un vēl sazin kur.

 

Biznesa sapulcēs, laikam šos biežāk rāj par zvanīšanu nelaikā un pēdējos gados tomēr zvanītāju skaits iekš biznesa sarunām un sanāksmēm ir mazinājies, laikam tak Telefoni būs sapratuši, ka var tik izmesti par traucēšanu un nosišanu no domu lidojuma. Palicis bail.

 

Tomēr atceros kā 2004 gadā vienā nopietnā starptautiskā tikšanās reizē tieši nelaikā iezvanījās viens Nokia Telefons savā standarta melodijā. Viņš gavilē un skandina, bet ducis veču smalkos biznesa uzvalkos sirsnīgi čamda savas kabatas un pārbauda portfeļus. Skats bija tā vērts. Vēl tagad atceroties seja atplaukst smaidā!

 

Lai arī pirms koncertiem un teātra un operas izrādēm skandina un atgādina lūgumus aizbāzt muti saviem mīļajiem draudziņiem Telefoniem, gandrīz ikreiz kāds to apzināti vai neapzināti aizmirst. Nezinu vai to norakstīt uz Telefonu nepilnvērtīgo izglītības sistēmu, bet ierosinu apdomāt, vai tomēr nevajadzētu savus draudziņus viņa augstības Telefonus izglītot labās manierēs. Skaistās Telefonu melodijas tomēr reti kad organiski iederas teātra izrādē vai dziesmas kontekstā un pie reizes izbojā radīto noskaņojumu citiem cilvēkiem.

 

Par uzvedību ballītēs, izglītojošos semināros un privātos pasākumos neizteikšos. Reizēm tā vien šķiet, ka mēs nekad nedrīkstam pilnībā laiku veltīt sev un konkrētam pasākumam, to vienkārši izbaudod un burvību neizgaisinot ar telefona zvaniem. Mēs necienām sevi un necienām apkārtējos. Un esam aizmirsušas par uzticēšanos citiem.

 

Kā jums sokas ar sava Telefona audzināšanu labās manierēs?

 Foto no http://amaxgroup.en.made-in-china.com/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
madmozele 10. maijs 2011 19:33

Manējais arī ir malacis un tiek audzināts,viņš nejaucās un netraucē koncertos,teātros,pie ārstiem,brīvdienu rītos..... (Y)

muzikante123 10. maijs 2011 17:43

Mans Telefons ir ļoti labi audzināts. Esmu pabrīdinājusi pārējos Telefonus pirms svarīgiem pasākumiem,lai tie netraucē.

banderoso 10. maijs 2011 16:23

Man ir ļoti labi audzināts telefons :)