Cērtamā eglīte

hiperkeri
hiperkeri 17. marts 2011 00:00
781

Ar Kintijas svētību varu uzrakstīt blogu,kam ir diezgan liels sakars ar zenskijklub rīkoto akciju,jo apmēram ar tās idejas dzimšanu es arvien vairāk un vairāk sāku ievērot,ka ne tikai es esmu gatava būt mīlēta,bet,ka arī kāds cits cilvēks ir gatavs to darīt..

 



atcerieties manu sarežģīto blogu,kurā es biju mēģinājusi noformulēt savas neiespējamās vēlmes vīrietī?

 

šeit ielikšu linku-

 

+pati priekš sevis biju noformulējusi prasības , pie kuru piepildījuma un tikai es varētu apstāties,jo pie mazākiem mērķiem pat apstāties nebūtu vērts.un nekādi mirkļi ar viena vakara šokolādes bruņiniekiem ,lai cik tie nebūtu holivudīgi savā fikcijā,nevar atsvērt visas šīs vērtības,ja nu tās tomēr ir nokompektētas vienā personā.

 

man pie sienas stāv wonderwall ar visādām lietiņām,kas man sagādā prieku,kādas lietas,kuras es vēlētos..kā arī šo īpašību konkrēts uzskaitījums vienai personai,kura varētu man atrasties blakus ideālajā variantā..

 

ko es tur sarakstīju?

 

enerģija un aktivitāte(man kā spridzeklim ir jātur līdzi),intelektuāla attīstība(kā nu bez tā? pašsaprotami!),sociāli adekvāta uzvedība(ha,man ir jābūt daudzos pasākumos,tādēļ arī manam vīrietim ir jābūt reprezentatīva paskata  un izturēšanās ziņā superieturētam,lai es vairākas reizes nemēģinātu viņu nogalināt ar skatienu),radoša domāšana,izlemtspēja,spēja izvērtēt(vīrieti tikai grezno),drosme(!!!),fiziskā attīstība(mhmm_),personības pilnveide(šis ir svarīgs parametrs tajā,lai es nekad nebeigtu par šo personu brīnīties un augtu visos dzīves mirkļos),patstāvība(elementāri,dārgā),iztēle,godīgums,humors,interesanta brīvā laika pavadīšana,un beigās-mīlestība...kādēļ beigās? tāpēc-izvērtējot godīgi,ja vienam puisim ir visas šīs īpašības,vai viņš vispār uz manu pusi paskatītos?

 

manuprāt,nē!

 

taču es šo brīnumu atradu:)

 

tas gan notika lēnām

 

lai cik tas nebūtu jancīgi un `kreisi`-caur internetu,draugiem.lv-viņš painteresējās par mani vissakarīgākajā veidā kā es varētu gaidīt(visādi-cmuks bilžuks,`čau.labi izskaties.negribi randiņu?`(ar pareizrakstības kļūdām:D) vai gluži pliks `gribi satikties?`ir pārdzīvota un galīgi nesaistoša procedūra),jo nekad nespēju aptvert,ka viens vīrietis ,piesēžoties pie datora,pavadīs pietiekami daudz laika,lai uzrakstītu`sveicināta!Tavā izskatā mani kas piesaista,vai es drīkstu iepazīt Tevi labāk?`..c`mon! metenes-kā jūs uz šādu zinu reaģētu?

 

teikšu godīgi,tas bija kultūršoks,un lielākais,ko es varēju izdarīt,vienkārši apstiprināt viņu draugu pulciņā.

 

biju beigusi to epopeju ar savu bijušo draugu un šokolādes bruņinieks ar jau bija sen aiz muguras,mēs pa internetiski pačalojām par visādām tēmām-grāmatas,dzīves vērtības,stāstījām stulbus ikdienas atgadījumus,un,kad viņš sataisijās mani lūgt uz tikšanos,tā bija diezgan neordināra situācija,kā ieraudzīt otru - oficiāla balle Jelgavas pilī.(p.s.kā tur no iekšas izskatās??)

 

es nodomāju-bāc,nu tas kekss gan dod vaļā..tomēr,par laimi(:D)man tajā vakarā bija haltūra un viņa uzaicinājumu noraidīju.respektīvi-kurvītis no manas puses.

 

viņš ļoti labi apzinājās situāciju,ka esmu nesen šķirta no attiecībām,un tas varētu atstāt savu bagāžu manā iekšējā pasaulē,taču viņš arī turpmāk palika mērķtiecīgs,un vēlējās mani satikt(kā vēlāk viņš atzinās,ka nebija konkrēta mērķa būt ar mani saistītam,tomēr esot bijis nepārvarams spēks,kurš vadījis uz satikšanos ar mani:D),līdz kādu nedēļu viņš mani norāli sagatavoja,ka par tradīciju ir kļuvusi kino apmeklēšana,un varbūt es vēlētos viņam pievienoties?

 

tā kā man nebija nekādu plānu,un ne par kādām smagām lietām vai randiņiem es nedomāju,tad piekritu.

 

es aizgāju bez jebkādas spešel frizūras,bez augstpapēžu zābakiem,bez svārciņiem vai kā cita sievišķīga-man mugurā bija liels,melns džemperis,džinsi,vienkārši,jātnieku tipa zābaki un ādas jaka(mans pagājušās vasaras vislabākais pirkums-supereleganta,perfekti nošūta,augumam labi sēdoša roķene),kā arī mati,kuri todien negribēja veidoties un pasākuma laikā bija galīgi taisni.kā mani tas tracina..

 

viņš arī iztika bez TĀS rozes,un uzreiz kino piebilda,ka nevēlējās final-fatal:D:D:Dmēs labi pavadījām laiku kinoteātrī,aizgājām uz izēšanos Lido,un ļoti cilvēcīgi izšķīrāmies.tiešām-kā draugi.

 

vienkārši forši pavadīts vakars ar patīkamu personu.

 

nebija jāgaida līdz nākošajai dienai,kad man jau apvaicājās,vai mājās esot tikusi veiksmīgi un ierosināja šādu vakaru nevis atkārtot,bet turpināt:)

 

un cik forši,ka nebija kāda seksistiska mājiena.

 

un kas bija šis vakara turpinājums?

 

viņš palūdza manus stilistes pakalpojumus:D:D:D


neskatoties uz savu šausmīgo paškritiku,tomēr pēc tam man tā pierāpoja,ka tomēr neveiksmīga apģērba gabala man tikpat kā nav,un SK man ir daudz iemācījis par krāsām un to salikumiem.PALDIES JUMS!

 

tā nu mēs aizgājām pa veikaliem viņam oficiālu pasākumu mēteļa  un ziemas jakas iegādē. foršais pasākums.gāja jautri:)un labākais-ka viņš nemēģināja pielīmēties manai rokai un sānam,izrādot savas tieksmes:D:D:D

 

tas bija garākais randiņš manā mūžā,jo diena bija brīva-satikāmies 1os,un beidzās 11os vakarā,jo pēc veikalu apceļošanas mēs iegājām vēl paēst,pēc tam noskatījām filmu uz vakara pusi,paši vēl līdz tam laikam uzbraucām uz galerijas Rīga jumta(puisis ,izrādās,no Jelgavas..)

 

tajā vakarā man iekšā kaut kas noklikšķēja,jo,kamēr viņš uzlaikoja vienu ziemas jaku(pelēkā krāsā ar skaisti zilas krāsas akcentiem sportiskā stipā),kura viņa sejas vaibstus izcēla savdabīgi pievilcīgā veidā,es sapratu,ka bez maz vai siekalojos par šo skatu kā pie kurpju veikala skatloga...

 

tajā mirklī jutu ko siltu un ilgotu,mīlīgu.ai,nu kaut ko tādu,ko parasti apģērbu veikalos reti var piedzīvot:D:D:D:Dkopš tā laika es viņam atļāvu vest sevi uz Randiņu:)

 

es pat nezinu,cik ilgi es ar viņu esmu satikusies.mani mulsina jautājums,vai mēs esam kopā.

 

bet ziniet-varu pačukstēt-esmu viņā iemīlējusies:)

 

un viņš,savukārt,man pačukstēja,ka mani mīl:)

 

un vēl-man tagad ir iekšā tāds maziņš laimes kliedziens:)

jēēēēēēēē

BET

viņš ir no Jelgavas

es-no Rīgas

 

un viņš ir manis uzstādīto prasību apkopojums(es esmu iztaustījusi vinam tos sāpīgos punktus,lai noskaidrotu manis interesējošos jautājumus:D:D:D)

 

vai tas ir normāli,ka tev jāmeklē pa visu pasauli savs ideālais partneris? izrādās,ir gan:D:D:D

 

kas būs tālāk? laiks rādīs, bet rīt mēs iesim uz teātra izrādi-KOPĀ,parīt-iepazīties ar viņa draugiem,un pēc tam izdomājām sarīkot kopīgo nedēļas nogali.

 

ko lai saka-esmu TRAKS SKUĶIS:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
17. marts 2011 13:04

kā ar pašu? :D

Ivetta 17. marts 2011 12:44

Nu gan sasmējos :D Izrādās te pat jau saraksts sastādīts 8-| :D

hiperkeri 17. marts 2011 12:32

kā to saprast??:D:D:D:D

rasas 17. marts 2011 12:30

;) malacis, meitēn..
vismaz viena ir off no Sk līgavu saraksta.. tā, kura būs nākošā? aurora? ;)

Cerīte 17. marts 2011 12:18

Apsveicu.Tā ka esmu dzimusi jelgavniece ,tad zinu ,ka no Jelgavas nāk labākie puiši/kaut vai piemēram Prāta vētra./

hiperkeri 17. marts 2011 12:17

aaaaaaa,mīļās:)
cik patīkami,ka varu sajust TĀĀĀĀDU atbalstu:)
super:) paldiespaldiespaldies:)

17. marts 2011 12:07

Nu super!

Par atālumiem- tad nu gan! Pasaki- kāda starpība ja dzīvo viens Pārdaugavā, bet otrs Purčikā? Ceļā ar sabiedrisko ir vairāk kā stunda. Bet abi dzīvo Rīgā. No Jelgavas līdz Centram arī ir stunda. Galvas vaina!!!! Mans tagadējais vīrs dzīvoja no Rīgas 60km. Tas netraucēja ne vienam, ne otram uz randiņie skriet.
Veiksmīgu teātra skatīšanos :)

silva9 17. marts 2011 11:11

Manuprāt attiecībām,jūtām attālums nekad vēl nav bijis šķērlis. Galvenais ir neko nesasteikt un ļauties skaistajam randiņu laikam.

Rebeka 17. marts 2011 11:11

Ahh.. man prieks par tevi.. beidzot kāds sakarīgs trāpijies :D

Kad rakstiji par Jelgavu, tieši iedomājos par Noelli kura katru dienu brauc uz darbu šurpu turpu :D Un man viens pazīstamais dara topašu, tā ka tas šķiet galīgi nav šķērslis!!:)

17. marts 2011 11:01

Ā, un Rīga-Jelgava vai Jelgava-Rīga tiešām nav nekāda problēma. Kas ir 40km? Dzīves sīkums.. :)

Ivetta 17. marts 2011 11:00

Mana vēstuļdraudzene caur čatu iepazinās ar čali no Aglonas. Viņa pati ir liepājniece. Draugs atbrauca dzīvot pie viņas Liepājā... ;)

17. marts 2011 11:00

Ja tu kaut ko ļoti vēlies, visa pasaule sadodas rokās, lai tev palīdzētu. Izrādās, ka tā tiešām ir! Super, milzīgs prieks par Tevi! Lai tāda pati sajūsma vienam par otru jums arī pēc gada, diviem, pieciem, desmit utt... :)

17. marts 2011 10:55

Super jaukai meitenei ir izdevies atrast vienlīdzīgu partneri..
Varu pačukstēt, mans draugs arī ir no Jelgavas-Dobeles, es pati no Ventspils, bet tas netraucēja mums satikties...jau pēc otrās tikšanās reizes sākām dzīvot kopā :) Mums viss ātri, bet ilgstoši.. :) Tākā,attālums nav šķērslis :) Izbaudi šo laiku...šo sajūtu,kad esi iemīlējusies.

Ivetta 17. marts 2011 10:44

Jaaa...iedomājos vien to skatu kā vari ievērtēt jauniegūto draugu jaunā apģērbā... (emo) (Y) Forši esi aprakstījusi savas emocijas un pārdzīvoto :) Un viss tik dabiski... Lai jums vienkārša, skaista draudzība (F) (F) (F) :)

madmozele 17. marts 2011 10:41

Super,prieks par tevi,un tik forši vēl aprakstīji savas sajūtas ;)

Noelle 17. marts 2011 10:28

Hey, foršā! Jelgava nu galīgi nav problēma (nu GALĪGI nav) - tas ir patiesība tik Tuvu, ka Tev īstenība butu nepieciešams ilgaks laiks, lai aizbrauktu no Imantas līdz Pļavniekiem, nekā no Rīgas līdz Jelgavai (es zinu, mīļā - es katru dienu mēroju šo ceļa gabalu divas reizes) :D

kintijasieviesuklubslv 17. marts 2011 10:14

paldies tev par stāstu. super - pirmais randiņš kino! un pēc tam nākamais tik garšs. un zini - Jelgava tiešām nav problēma. tev viss izdosies! cik superīgi :) prieks par tevi!