Ceļojumu aprakstu konkurss!!!

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 12. jūlijs, 17:31:15
Ceļojumu aprakstu konkurss!!!

Ir sācies aktīvākais atvaļinājumu laiks. Liela daļa cilvēku parasti ieplāno kādu ceļojumu sava atvaļinājuma laikā. Ceļojumi tepat pa Latviju, izbraucieni uz kaimiņzemēm vai tālu un eksotisku zemju apceļošana – katram pēc vēlmēm un iespējām.

Sieviešu Klubs kopā ar izklaižu aģentūru Leisure group Europe organizē konkursu.

Iesūti blogu ar Tavas pilsētas/apkārtnes stāstu – kāpēc būtu vērts to apskatīt, kādi ievērības cienīgi apskates objekti, izklaides un atpūtas iespējas. Padalies ar skaistām bildēm, lai tās, kas vēl tikai plāno vasaras izbraucienus, varētu smelties iedvesmu atvaļinājuma ceļojumam.

*Konkursā var iesūtīt jebkuras pilsētas stāstu, izņemot Rīgu!

Konkursa blogu iesūti līdz 14. jūlijam (ieskaitot)!

Interesantākā bloga autore saņems dāvanā

Ekskursiju 2 personām „Nepazīstamā Vecrīga“ (31. jūlijā pl. 18:00)

20150702125643-48101.jpg

Vecrīga ir Rīgas vissenākā daļa. Vecpilsēta slēpj daudz interesantu faktu par tās vēsturiskajiem iedzīvotājiem, senatnīgās ēkas un ieliņas iekrāso pagātnes notikumu pavedienus. Pastaigājoties dzirdēsiet un ieraudzīsiet Vecrīgu no cita skata punkta. Neaizmirstams vakara piedzīvojums profesionala gida pavadībā 2 stundu garumā.

Piedalies konkursā! Gaidīsim tieši TAVU blogu!

Kā pievienot blogu?

 20150702125050-70564.jpg

Izklaides aģentūra “Leisure group Europe" sniedz dažādu izklaižu pakalpojumus, piedāvājot klientiem interesantus piedzīvojumus, jaunus iespaidus un zināšanas. Izklaižu aģentūra organizē dažādas nestandarta ekskursijas gan bērniem, gan pieaugušajiem, tematisko ballīšu un orientēšanās spēļu organizēšanu, velomaršrutus un izbraucienus ar kuģīti pa Daugavu.