BŪT vai NEBŪT?

diegabiksis
diegabiksis 2. februāris 2012 07:00
435

Sākoties jaunam mēnesim, piedāvāju atvērt SK lasītāju un rakstītāju klubiņu. Vai uzņemsiet mani savā pulkā?

 

Tieši ziema ir tas gadalaiks, kad visvairāk esam mājās, dedzinām sveces, dzeram siltu tēju un ,zem siltas segas palīdušas, lasām grāmatas – par dzīvi, par mīlestību, par piedzīvojumiem, par ceļojumiem, par sapņiem, par kritieniem un lidojumiem,  par baltiem mākoņiem un pieneņpūkām, par lāčiem, kam galvā zāģu skaidas un par vampīriem, kas iemīl jaunas meitenes...Par visu.

 

 

Tāpat arī ziemā vairāk atļaujamies domāt, pārdomāt, just... Un reizēm arī savas sajūtas uzticēt papīram, rakstīt... Rakstīt pašām savus dzejoļus, stāstus, norakstīt no sevis dzīvi...

 


 

 

SK nu jau kādu laiku apmeklēju regulāri, lasu rakstus un citu pieredzi, taču gribētos iesaistīties arī pašai. Tāpēc piedāvāju atvērt klubiņu, kurā viena otrai varētu pastāstīt  par pēdējā laikā izlasītajām grāmatām, kas likušās tā vērtas, lai par tām pastāstītu arī citām,  kā arī padalīties ar to, ko pašas kādreiz esam uzrakstījušas. Biju ievērojusi, ka dažas meitenes te publicēja arī savu dzeju( lotta, taschinka un droši vien vēl kāda), derētu šo dzejošanas un citiem rādīšanas prieku šeit – SK atkal atjaunot. Ko jūs par to sakāt, dāmas? Vai kādai ir interese?

 

Man ir! Ja vēl kādai ir, tad esmu gatava atdzīvināt literāro klubiņu. Esmu liela lasītāja, lasu gan klasiķus, gan jaunākos autorus, gan ārzemju, gan latviešu, gan romānus, gan dzeju... Lasu visu un par visu. Pirms bērniņa piedzimšanas arī pati naktīs, kad nenāca miegs, mēdzu rakstīt savus dzejoļus, ar kuriem esmu gatava dalīties.

 

Diskutēsim par lasīšanu, rakstīšanu, par grāmatām, rakstīsim dzejoļus, citēsim un rādīsim citiem rindas, kas liek mums ģībt, domāt, iedziļināties sevī... Iedvesmosim cita citu!

 

Lasītājas un rakstītājas, veram vaļā klubiņu?

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 2. februāris 2012 18:44

Arī es esmu sūtījusi dzeju,bet nevēlētos,lai to atkal "pārceļ" uz priekšu ;)

diegabiksis 2. februāris 2012 14:58

Lieliski.
Drīzumā iesūtīšu savus rakstudarbus.

Aicinu arī citas.
Stāstiet par to, ko lasiet, rādiet to, ko rakstiet!
Uz priekšu!

2. februāris 2012 09:23

Esmu par!

pece 2. februāris 2012 09:21

Es PAR!

kintijasieviesuklubslv 2. februāris 2012 08:54

protams, ka ņemam savā pulciņā :)) esi mīļi sveicināta! un lieliska iniciatīva - atdzīvināt literāro klubiņu. Esmu PAR!!! gaidu jau turpinājumu :) pati gan nemāku dzejot un rakstīt liriku, bet labprāt palasītu citu darbiņus :)