Burvīgo mirkļu konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. jūlijs 2018 08:37
2161

Vai Tu spēj saskatīt burvību un skaistumu ikdienišķās lietās ? 

Rīkojam burvīgo mirkļu / mirkļu burvības konkursu!

Kas jādara, lai piedalītos?

Baudi vasaru! Tver mirkļus un izbaudi to burvību. Un, protams, raksti vai veido fotoblogu (-us) par saviem burvīgajiem mirkļiem.

Vai konkursa formāts ir ierobežots? Nē! Jo ik mirklis var būt burvīgs - skaisti un reibinoši smaržojoši ziedi tev apkārt, superizdevusies kūka, miera un laimes brīdis ar bērniem, mājas mīluļiem, meditācija klusumā pie jūras vai mežā, satikšanās ar draugiem, uzziedējis brīnums dārzā u. t. t. 

Un kādi ir TAVI burvīgie mirkļi?

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Blogus gaidīsim līdz 15. jūlijam (ieskaitot).

Konkursa balva - 

Anšlavs Eglītis "Homo novus"

20180514090158-98897.jpg

Anšlava Eglīša romāns “Homo novus” apgādā “Jumava” nav iznācis pirmo reizi, šis specizdevums papildināts topošās filmas kostīmu un vides ilustrācijām un fotogrāfijām no filmēšanas procesa.
 “Mūsu mākslas pasaule bija tiešām krāšņa un da­­žāda. Mums bija “pozitīvisti”, visādi protestanti, reālisti, impresionisti, intelektuāļi, ar mistiku iekrāsotas arhaikas cienītāji, varenības cildinātāji,” — tā par pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu mākslas pasauli rakstījis Anšlavs Eglītis un šo krāšņo pasauli spilgtās un aizraujošās ainās iemūžinājis romānā “Homo no­vus”. Viņa studiju biedrs, gleznotājs Kārlis Neilis šo ­romānu raksturojis, sacīdams: “Pats būdams gleznotājs un iekļaudamies šajā gleznotāju nedrošajā, bet īpatnējā dzīvē, viņš no visiem latviešu rakstniekiem ir spējis vislabāk un īstāk aprakstīt viņu dzīvi.”
 
20180514090408-91605.jpg
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies