Burvīgie mirkļi ir mums līdzās, tikai jāapstājas.

Inta
Inta 14. jūlijs 2018 18:06
1551
Burvīgs mirklis? Vai mēs to pamanām? Protams pamanām, tikai bieži vien ikdienas steigā to nepiefiksējam. Kas tad tas īsti ir? Burvīgs mirklis ir mostoties uz darbu agri rītā, ieraudzīt uz sava naktsgaldiņa skaistu ziedu un sajust no virtuves plūstošo kafijas aromātu.
Sēdēt un mierīgi malkot kafiju nu kas var būt vel brīnišķīgāk.... Tu nekur nesteidzies,pasaule ir apstājusies un tu vari saskatīt visu sev apkārt.
Pat tavs mājdzīvnieks laiski gozējas saulītē kamēr tu nesteidzies. Brīnišķīgi ir dzīvot nesteidzinot dzīvi.
Un šis? Savu bērnu mākslas darbus vienmēr apbrīnojiet ar patiesu prieku acīs. Un tad mirklī,kad bērns pasniedz jums to kā dāvanu,redzot viņa acīs prieku arī jūs jutīsieties svētlaimīgi. Un ja vēl to darbu nobildē un uzliek telefona ekrānā kā fonu!!! Tieši bērnam šis mirklis ir brīņišķigs.
Aizejiet klusākajā pludmalē un šļakstiet ūdeni, kā bērnībā. Atcerieties brīņišķīgus mirkļus no savas bērnības...Varbūt kāds mani uzskatīs par traku, bet man personīgi patīk lietus vasarā gribas iet laukā un dejot zem siltajām ūdens lāsēm.. Lūk tas ir arī brīņišķīgs mirklis.
Un ja šitāds pārsteigums bez iemesla sagaida tevi brīvdienā. Un šādu mirkļu ir daudz.... Īstenībā katrs mirklis ir brīņišķīgs... Saskatiet un izbaudiet tos.

Nesteidzies. Izbaudi mirkli.

Burvīgo mirkļu konkurss

 
20180514090408-91605.jpg
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies