Brīvsolis

Iveta - tereeze
Iveta - tereeze 10. aprīlis 2017 12:46
1130

Šī nedēļas nogale mums bija īpaša. Pateicoties sieviešu klubam manā īpašumā nonāca ielūgums divām personām uz izrādi ‘’Saimnieks meklē saimnieci’’. Dienas laikā bija jāatrod cilvēciņš, kurš varētu mazo rakaru pieskatīt uz pāris stundiņām. Bet pats grūtākais šajā procesā bija uzticēt mazo kādam citam. Šo trīs gadu un sešu mēnešu laika posmā dēliņš ir vienmēr bijis kopā ar mums, protams, izņemot bērnudārza apmeklējuma laiku.

Mums ļoti palaimējās, ka vīra māsa varēja mazo pieskatīt, vismaz dēliņam pazīstams cilvēciņš un visu iepriekšējo dienu dēliņam stāstījām ka brauksim pie brālēna ciemos. Jautājām vai mazais mūs palaidīs uz pāris stundiņām? Protams, atbilde bija ‘’Nē’’. Likās ka būs tracis, kad dosimies prom, bet mums par pārsteigumu mazais šīs pāris stundiņas nemaz neizjuta mūsu klātbūtnes neesamību. Esot aktīvi spēlējies ar brālēnu, daudz runājies un vispār viņiem esot gājis super labi. Ja jau mazajam tas izraisīja tikai pozitīvas emocijas, tad mēs ar vīru varētu doties brīvsolī biežāk. Tas ļautu mums stiprināt mūsu attiecības un mazajam jauna pieredze.

Izrāde norisinājās Rīgā, Kultūras pilī ‘’Ziemeļblāzma’’. Kultūras pils ir ļoti skaista un pils apkārtne ir sakopta, tajā ir daudz apskates objektu un atpūtas zonas.  Aplūkojām arī skatu torni, no kura paveras brīnišķīgs skats uz jūras līci.

20170410124534-78097.jpg

Pati izrāde arī bija fantastiska, guvām daudz pozitīvu emociju un varēja kārtīgi izsmieties. Tiem kam patīk humors un ir seriāla ‘’Ugunsgrēka’’ fani- iesaku! Šī bija fantastiska nedēļas nogale, paldies par to sieviešu klubam!

Novēlu visām šai pavasarī daudz jo daudz pozitīvu emociju!

20170410124635-20422.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 10. aprīlis 2017 14:16

:D