Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV (Pēdējā diena)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 18. decembris 2013 08:57
2202

Tā kā tuvojas svētku laiks, ziemassvētku balles un jaunā gada ballītes, tad šoreiz konkursa tēma par gatavošanos svētku ballei.

 

Blogā raksti par to kā gatavojies svētku ballei. Pastāsti kā izvēlies tērpus un rotas? Pēc kādiem kritērijiem piemeklē rotas apģērbam un dažādu materiālu kleitām.Kādas rotas parasti izvēlies, spilgtas un pamanāmas, vai klasiskas un lakoniskas?  Raksti par visu kas saistās ar gatavošanos kādam lielam, svinīgam pasākumam saistībā ar rotu izvēli, jo balva šoreiz ļoti sievišķīga un atbilstoša svētku noskaņai – pērles!

 

Balvā: Dāvanu karte 15ls vērtībā no interneta veikala Gaura.lv

 20131128100704-98002.jpg

Klientu ērtībai, pērļu izstrādājumus var aplūkot un iegādāties interneta veikalā gaura.lv  Sortiments ir diezgan plašs.Kolekcijas atjaunošanai seko dizaineri, kuri pastāvīgi uzrauga juveliermodes tendences. Vismaz 4 reizes gadā  dizaineri rūpīgi sastāda jauno rotaslietu kolekciju, kas ļauj klientiem vienmēr sekot līdzi modes kaprīzēm. Visu sortimentu var ērti aplūkot gaura.lv interneta veikalā.Šī ir lieliska iespēja veidot savu personīgo pērļu kolekciju pakāpeniski, sākot no maziem auskariņiem un vēlāk kolekciju papildināt ar dažādām pērļu rotām. Pieejamas arī īpašas kārbiņas pērļu glabāšanai

 

Par gaura.lv interneta veikalā nopērkamajām pērlēm, to veidiem, sastāvu un tapšanu, lasi šeit…

 

GAURA.lv katru izstrādājumu eleganti iesaiņo. Īpaši svinīgiem gadījumiem tiek piedāvāti arī vairāku veidu speciālie iepakojumi . Lieliska ideja dāvanai svētkos!!!

 

 

Konkursa termiņš: 18. decembris

 

https://www.facebook.com/gauralv
http://www.draugiem.lv/gaura

 

 

 

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 14. decembris 2013 19:05

es arī gribu tās sasodītās pērles....

Nikte 10. decembris 2013 12:17 Rebeka

Varbūt būs jāsaņemās ;) Paldies!

Rebeka 10. decembris 2013 10:33 Nikte

Iztēlojies, iedomājies un uzraksti kā būtu ja būtu :)

Nikte 8. decembris 2013 12:39

Nav ko rakstīt,jo visi svētki paiet mājās :(

Kristiāna2 3. decembris 2013 13:44

Mana minimālā svētku programma ir aiziet pāris reizes uz solāriju, lai neizskatos zaļa. Tad frizētavā ķimiski nokrāsot uzacis un skropstas, pie tam veicot arī uzacu korekciju. Un tad jau zinot precīzāk balles datumu uztasīt manikīru. Un tad jau ir vienalga vai balle ir nopietna, vai tusiņš kādā pirtī. Sataisu matus pati vai frizētāvā, izvēlos tērpu pēc situācijas un aiziet! Parsti izvēlos melnus tērpus un ar rotām un bižutēriju, dabūtu attiecīgo noskaņojumu. Ja balle ir klasiska un svinīga izvēlos pērles īstās vai pērļu rotas no bižutērijas, bet ja citā noskaņā izvēlos spožākus un izteiksmīgākus akcentus.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā