Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. oktobris 2014 01:33
2905

Konkurss sadarbībā ar:
FINAL LOGO GREEN LEAF

 


Esi aktīva, blogo sieviešu klubā, iesaisties diskusijās, un dalies emocijās. Blogo par jebkuru tēmu, veido reportāžas, vai iesūti foto blogus, receptes vai ceļojumu aprakstus, jebko kas interesē tev pašai un būtu interesanti arī citām.

 

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?Iespējamo tēmu sarakstiņš iedvesmai:

  • Mode, stils, ģērbšanās, šopings

  • Pavārmāksla, receptes, idejas virtuvei

  • Interjers/praktiskie padomi

  • Dārza lietas

  • Sekss, sekss, sekss!

  • Ceļojumu un vietu aprakst

  • Grāmatas

  • Jaunākās tehnoloģijas un gadžeti.

  • Un , protams, citas!

 

!!!Mēneša aktīvākajām blogerēm balvā jaunie 20140918215948-65460.jpg Precious Oils sērijas produkti!!!

20140918215345-90877.jpg20140918215400-79060.jpg


Timotei Precious Oils sērijas produktu viena no sastāvdaļām ir argāna eļļa, kas nogludina matus. Argāna eļļas sastāvā ir liels daudzums taukskābju un E vitamīna. Taukskābes matiem ir īpaši nepieciešamas, lai pasargātu tos no sausuma un elastības zuduma, kas galu galā noved pie ievērojama matu stāvokļa pasliktināšanās.

Mandeļu eļļa ir bagāta ar proteīniem un vitamīniem A, B un E, kas ir neaizstājami sausu un bojātu matu kopšanai. Mandeļu eļļa labi sajaucas ar citām vielām un sniedz vislabākos rezultātus, esot kombinācijā ar augstas koncentrācijas jasmīna ekstraktu. “Jasmīna ekstraktam piemīt patīkams aromāts. Tas uzlabo asins cirkulāciju, tādējādi stimulējot matu augšanu. Šampūnā esošais sastāvs palīdz novērst niezi, par ko bieži sūdzas sausu matu īpašnieces,” skaidro Marita Soha.

Timotei Precious Oils matu kopšanas līnija nesatur kosmētikā plaši izmantotos parabēnus. “Lai arī parabēni ir droši izmantojami matu kopšanā, cilvēki ir zaudējuši tiem uzticību. Tādēļ Timotei atbrīvojās no parabēniem visos produktos un to vietā šobrīd izmanto alternatīvus konservantus,” apgalvo Soha.


>>>Vairāk par produktiem lasi ŠEIT<<< Konkursa termiņš: 13. oktobris (2014)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 22. septembris 2014 17:20

(Y)(Y)(Y)