Blogo Sieviešu Klubā un laimē ielūgumus uz festivālu "Helsus"!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. maijs 2018 11:58
1371

19. maijā Jelgavā, Uzvaras parkā risināsies lielākais veselības un garīgā dzīvesveida festivāls HELSUS.

Šogad tēma veltīta valsts jubilejai “Saime simtgades ceļos”. Festivāla laikā norisināsies diskusijas par saimes labklājību un tās lielo spēku. Tā kā šogad festivālā īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem, dažādas atrakcijas, darbnīcas un meistarklases sagaidīs arī mūsu festivāla mazākos apmeklētājus.

Vēlies laimēt ielūgumus uz "Helsus" festivālu?

Piedalies Sieviešu Kluba blogu konkursā!

Par ko rakstīt blogu, lai piedalītos konkursā?

Tēmu formāts un blogu skaits nav ierobežots. Veselīgas receptes, pavasara modītes un skaistumkopšana, sportošana un aktivitātes svaigā gaisā, joki un pozitīvas emocijas, domas un pārdomas, mājas un dārza lietas, rokdarbi un mājas mīļuļi. Izvēlies savu mīļāko tēmu un raksti!

Konkurss tiks noslēgts 14. maijā!

20180427160933-64642.jpg

Helsus festivāls - 19. maijā Jelgavā, Uzvaras parkā!

Par godu Latvijas simtgades jubilejai, festivāls HELSUS tiks veltīts ģimenēm jeb plašākā nozīmē - saimei, līdz ar to arī festivāla tematikā risināsies sarunas par visu, kas svarīgs saimes labklājībai un tās spēkam. Festivāla laikā tiks apspriestas tēmas, kā ģimenes spēcināšana, ģimenes locekļu attīstība, bērni, vērtības, attiecības, fiziskā un garīgā veselība, ģimenes saknes, senči un visbeidzot tradīcijas.

Visas dienas garumā uz galvenās festivāla skatuves uzstāsies mākslinieki ar koncertiem, diskusijām un konkursiem. Festivālā norisināsies arī tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties Latvijas mājražotāju izgatavotos labumus, kā arī par gardu maltīti būs padomāts. 

Visu, ko piedāvās HELSUS festivāls, nav iespējams uzskaitīt! Atnāciet un atklājiet to paši!

UZ TIKŠANOS HELSUS 2018!

**Festivāls ir brīvs no alkohola un cigaretēm.

20180427161012-90773.jpg

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies