Bīstamā mājsaimniece - terminātors brunčos

nosiguldas
nosiguldas 19. februāris 2013 00:00
743

Kāda ir mūsdienu bīstamā mājsaimniece. Tā ir būtne kas ir mūžīgā kustībā, viņai piemīt no visa pa drusciņai. Šķipsniņa romantisma, šķipsniņa sievišķības, bet pēc savas būtības viņa ir karotāja.

Universālais kareivis,  bruņojies ar ieročiem un vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem,  neskatoties uz to, tikai mirklis un mūsu priekšā ir skaista būtne no kuras nevar atraut acis.

Kas ir viņas noslēpums?

Viņā ir nedaudz no raganas un nedaudz no burves, viņa ir mainīga un pat ļoti pastāvīga un kā katrai noslēpumainai dāmai viņai ir savi slepenie ieroči.

Lai būtu gatava kaujai, nepieciešams sagatavoties un  te bez īpašas noskaņas nekur. Īss sktiens spogulī un atspulgs atsmaida pretī - Tu esi pati skaistākā un gudrākā, tev viss izdosies...

Tad nedaudz no romantikas, un pasapņot par to kādu balvu gribētos saņemt.

Nu, lūk, viņa ir gatava, vēl tikai krūzīte melnas kafijas pilnai laimei un tad var doties cīņā.

Katrā virtuvē ir savi mazi noslēpumi un arī šajā tādi ir noteikti.

Sāksim ar Mārtiņa Rītiņa lidojošo teicienu ”Ja mājās nekā nav, paņemsim no ledusskapja laša fileju”, man šim nolūkam ir kāda brīnumkaste, kuru atverot vienmēr var atrast ko interesantu. Gan saldu, gan ne tik, kaut ko vitamīnu kokteilim un labām vakariņām.

Mans noslēpums ir tas, ka ēst gatavot man tā īsti nepatīk un līdz ar to, visam jānotiek ātri un ar garantētu rezultātu. Tā nu ilgu  gadu garumā savu īpašu vietu manā virtuvē ir iekarojuši šie īpašie virtuves ieroči.

Putotājs - tiek izmantots, lai nepiedegtu putra un pēc tam to ātrāk atdzesētu. Cepamais papīrs- nekas un nekad nepiedeg, p.s. par to es izgudrotājam piešķirtu ordeni, ko tik nevar izdarīt ar cepamā papīra palīdzību.

Vaniļas cukurs - pulverītis, kas noder gan sulām un ķīseļiem, gan putras garšas uzlabošanai.

Omes brīnumbļoda - neizskaidrojama parādība, bet šajā bļodā sanāk viss, sākot no salātiem un beidzot ar pīrāgiem.

Vecā padomju laika panna - nav nekā garšīgāka kā uz šīs pannas cepti zaļi kartupeļi.

Lāpstiņa - kā nonāca manā mājā neatceros, ir manāmi cietusi, bet gana izturīga, visas citas pēcnācējas, savu laiku nokalpo un pazūd, bet šī ir nenolietojama.

Nu, lūk, tāds ir mans bīstamās mājsaimnieces pirmās nepieciešamības komplekts.

Te ir ne tikai, ar ko gatavot jaukas labas lietas, bet arī pašaizsardzības instrumenti, un pirmā neatliekamā palīdzība apdegumu un punu gadījumā.

no Siguldas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies