Beidzot janvāris būs beidzies

nosiguldas
nosiguldas 28. janvāris 2016 12:32
898

Par Janvāri runājot. Nekad nedomāju, kam  tā nāksies  teikt, bet goda vārds pilnīgi „Kreizi” mēnesis. Sākās ar salu – 25 un sniegu, beidzās AR PAVASARI UN +8. Neizprotamas situācijas, pilnīgs laika trūkums un vēl un vēl. Lai nu kā mēnesis tūlīt beigsies un es patiesi no sirds nopūšos.

20160128122819-14878.jpg

Bet pa ceļam ir, protams, arī lietas pie kā apstāties. Sāksim ar to, ka pirmās sēkliņas ir podos un sāk dīgt, kas nozīmē, ka gatavošanās pavasarim ir sākusies.

 Vēl atklāju pārsteidzošu veidu kā „kartupeļus mundieros” mizošana ir ātra un viegla. Pirms liekam vārīties kartupeļus ar mizu, tie pēc mazgāšanas nepieciešams pārgriezt miziņu, izdarot griezumu apkārt visam kartupelim. Pēc izvārīšanas miziņa skaisti nonāk uzreiz no veselas kartupeļa puses.

20160128122840-57797.jpg

Mūsmāju apmeklēja GRIPA, kas protams izsvītroja gandrīz divas nedēļas no manas aktīvās darbošanās, bet tas tomēr netraucēja man paspēt paskraidīt pa piesnigušajiem ciemata grāvjiem. Robežas tagad noteiktas, bet kājas slapjas un iesnas ikdienas pavadonis.

Janvāris ir mēnesis, kad pieliku punktu iesāktiem iepriekšējā gada darbiem un uzsāku jaunus pilnīgi trakus projektus. Bet kā saka NEPAMĒĢINĀSI, NEZINĀSI.

Visā šajā trakumā, beidzot noskatījos filmu (seriālu), kurai nepietika laika „MEČ”, tā kā mana profesija un darbs ir savā ziņā saistīts ar līdzīgām situācijām, bija par ko padomāt. Filma ir ļoti smaga un pieļauju, ka daudzi to nevarēs noskatīties līdz galam. Bet, kas noskatīsies noteikti uzdos sev jautājumu - ko es darītu, ja pret manu tuvinieku, kāds izdarītu smagu noziegumu, bet tiesībsargi neko nedarītu, lai sodītu pāri darītāju…..

No skumjām domām protams jāpāriet uz ko gaišāku – URRĀ, februāris ir klāt……

Konkurss - Kas jauns janvārī?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 1. februāris 2016 09:50

Ļoti skaista pirmā bilde (Y)

Shalako 29. janvāris 2016 12:57

Jauka gaisotne! Mmm, redz kā, Tu jau sāki stādīt podiņos! Es gan vēl uzgaidīšu, jo bail, ka nenovīst pirms pavasaris vispār atnāk ;) Kartupeļi mundieros arī ļoti garšo, tiesa pati vēl arī negatavoju, bet esmu tuvu tam... domāju tos pēc novārīšanas vēl krāsnī iecept ar ķiplociņu.

nosiguldas 28. janvāris 2016 15:26 Ardlem

no mājas trepēm uz vasarnieku mītni:)

Ardlem 28. janvāris 2016 14:44

skaista titulbilde :)