Baudpilnais vasaras rīts!

ssfinkss
ssfinkss 26. jūlijs 2013 21:43
1440

Rīts. Skaists rīts. Skaidrs rīts. Gaiss dzidrs, dzidrs. Es ne pārāk labi panesu karstumu. Man patīk silts laiks, bet ne tad, kad pa dienu ir +30 un pa nakti +18, jo tad organisms nepaspēj atpūsties. Es priecājos par šo laiku, kāds ir tagad, jo var labi izgulēties. Es izbaudu katru stundu, katru minūti šādā laikā.

Esmu laimīga, jo man ir pagājis tas laiks, kad jāuztur bērns. Meita jau ir izaugusi, un viņai ir sava dzīve. Tas, ka manā dzīvē nav vīrieša, es nezinu, vai tas ir labi vai slikti. Sabiedrības stereotipi vēl aizvien ir tādi, ka jābūt dzīvesbiedram, bet es esmu viena. Viena, jo nepieņēmu melus, krāpšanu un sevis izmantošanu. Toties no rīta, es zinu, ka man nav jāceļas, jo kādam kaut kur jāiet un jāgatavo ēst. Dzīvoju sev! Es izbaudu to brīdi, kad no rīta es pamostos divguļamā gultā, atpūtusies un mierīga. Es zinu, ka man ir iespēja ilgāk pagulēt. Es izbaudu vēl pusstundiņu gultā un izstaipos. Pa to laiku es pārdomāju, ko un kad es darīšu, un tikai tad ceļos. Man patīk gaišas drēbes. Es sakārtoju sevi un uzvelku baltu halātu. Ir rīts! Uztaisu kafiju un sagatavoju vienu sviestmaizi. Ar tomātiem vai gurķiem. Vasara! Brīnišķīgs un skaists laiks! Var uzvilkt vieglas drēbes un justies laimīgai! Un tad var doties tālāk! Jo Rīgā ir regate, un es vēlos to apskatīt! Vai var būt vēl labāk?

 

Blogu konkurss: Baudpilnais vasaras rīts

20130726230323-47245.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies