Balviņas čaklajām blogerēm!

Autors: , 2012. gada 26. jūnijs, 12:00:00
Balviņas čaklajām blogerēm!

Mūsu čaklākās blogu autores nepaliek nepamanītas! Šodien trim no viņām sūtām pārsteiguma dāvaniņas un mīļākos sveicienus! 

Vai kādreiz būsim draugi? un Mūzika, vējš un māksla vai Welcome to Helsinki! -šos blogus mums jūnijā iesūtījusi Sieviešu Kluba aktīvā lasītāja un blogere Viktorija. Viņai kā pateicību par dalību portāla satura veidošanā sūtām veicināšanas dāvaniņu Kleenex® Decor salvetes skaistā kastītē!

Vēl Kleenex® Decor salvetes skaistā kastītē sūtām mūsu blogerei Ivetta. Paldies par Tevis iesūtītajiem dzejoļiem: Aicinu doties pļavās! un Ūdensrozes

Savukārt pēdējo dāvaniņu – Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā” – dāvinām Kristineb. Viņa mums lika padomāt par Mūžīgajām atbildēm uz mūžīgiem jautājumiem - kādiem jābūt vecākiem? 

 

Gaidīsim pēc dāvaniņām darba dienās no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu- Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

Arī Tu vari tikt pie jaukām pārsteiguma balvām! Kas Tev jādara?

Iesūti Sieviešu Klubam savas pārdomas par jebkuru tēmu - atsūti savu stāstu par ceļojumu, nesen atklātu ēdiena recepti, pārdomas attiecību jautājumos vai padomus dārza kopšanā! Varbūt Tev uz mēles gala ir kāds diskusijas jautājums, kuru vēlies pārrunāt ar citām Sieviešu Kluba dāmām? Tad iesūti to un uzzini citu sieviešu viedokli!

Nu, redz, blogu rakstīšana Sieviešu Klubā ir ne vien veids, kā padalīties informācijā un apmainīties viedokļiem, bet arī laimēt!

 

Līva, Sieviešu Klubs